• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    DIVER
    DIVER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: "já jsem dycky milovala české studiové psychopohádky"

    nevím, jestli to bude správně seřazený, ale jako husákovo dítě mám nauseu/dávení/nevolnost a tak ze:

    - "studiových pohádek" (asi zejména)
    - dechovky, se zaměřením na Pepu Zímu (jednou jsem u toho asi hodinu šukal, protože jsem nedosáhl na ovladač. divná zkušenost)
    - sportovní přenosy s tím "Slovákem" každou neděli. asi fajn týpek, ani nevim to jméno, ale fakt mě ten sport sral, takže ho s tím mám spojenýho.

    a ještě bych asi něco našel, ale Jů a Hele mě třeba bavili :)
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: nevim kdo je kaluz, ale predpokladam, ze si dokazes cenu za vilu na plazi toho resortu, jehoz jmeno vidis na fotce vizitky najit na booking.com behem minuty sam :). Je to cena bez letenek businessem samozrejme.:)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    COMMANDER: lol, tak to se trochu omlouvám :)
    mám kolegu, jehož rodině sezral kurovec les. no a děda, kterymu to formálně patří, tam zase nechal nasadit smrky :D nikdo to nebyl schopnej dědovi rozmluvit, děda je idiot. nebud jako děda:)
    jinak tahle "skladba" dřevin si o pruser říkala sama.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DIVER: já jsem dycky milovala české studiové psychopohádky. tahle je vlastně o závislostech
    DIVER
    DIVER --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: hustý, fakt. a nekecám. naposledy mě podobně dostala proměna toho sympatickýho týpka ze Sněženky a machři.

    víc mě ale fascinuje, že někdo zná pohádku "O houslích krále snů z roku 1987" :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nedávno jsem s překvapením zjistila, že ten mládenec z pohádky O houslích krále snů z roku 1987 je mladý Miroslav Hanuš

    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOUDY: ne, v poho. Jen těch 600k ti můžeme nebo nemusíme věřit. Kaluža vždy dokládal i skeny účtenek...
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    VYHULENY_UFO: možná i dřív, v Tichomoří některé uz za 20 let
    Do 20 let zmizí čtyři země. Tichomořské ostrovy naplno pociťují dopady klimatických změn | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/veda-technologie/priroda/klimaticka-zmena-tichomorske-ostrovy_2207062017_lou
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOUDY: zajimavý, na těch kůlech sem spal pár dní někde o pár států vedle, a přes bordel nebylo slyšet vlastního slova. Ale je pravda, že tam měli normální vlny na kterejch surfovali a ne ty deseticentimetrový parodie z atolů.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOUDY: ja bych to moc neresil, stejne tyhle ostrovy do 100let skonci pod vodou a plavby schopnej bordel se presune na jiny pobrezi, zbytek klesne ke dnu.
    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    KOUDY: Tak z tohodle teď někomu zkvasí paštika v Chorvatsku. 😂
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    SEJDA: Je to náš les, teda byl. Cílem nebylo cokoli kácet, ale stromy už byly totál v prdeli, tak nebyla jiná možnost. Nové osázení bude konzultováno s lesním hospodářem.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    COMMANDER, PALEONTOLOG: na prvni pohled je to plantaz pro biopaliva, tusim ze 1. generace biopaliv jsou smrky, da se na to dostat dotace. Podle nejnizsiho vegetacniho patra a sirky stromu tipuju nadmorskou vysku 200-300 m.n.m. asi by byly lepsi nejake topoly = jeste hustsi porost a vsechny sousedy otravuje jejich pyl a plody. Podle hustoty smrku tipuju, ze nemaji zadneho lesnika a ze cilem bylo stari stromu 20-40 let a vykacet vsechno, coz se i povedlo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Pardon, ze jsem si dovolil odpovedet nekomu, kdo me tu zminoval. Jinak jsem spis na gaucing. Crossfit prenechavam lidem z karlina a letny. Ja doma nemam ani zadny avokado.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KOUDY: a crossfit, crossfit děláš?
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    OMNIHASH: Slysis samozrejme vsechno..ty vily na kulech jsou naprosto k hovnu. Byl jsem na maledivach uz petkrat a vzdycky je lepsi vzit si vilu s bazenem u plaze. Chces dobrej atol, kde se da potapet/snorchlovat a nejezdej tam rodice s detma. Naposled me tri tydny na maledivach pro dva staly skoro 600k, ale bylo to znat. Krasnej ostrov. Vodu ti davali ze sklenenejch lahvi. Minimum plastu vsude. Skoro vsechen odpad se recykluje apod. Ostrov jen pro dospele, takze nikde nervaly zadny deti. Byla to dovolena, na ktery jsem si asi nejvic v zivote odpocinul a precetl nejvic knizek. Chlast netusim. Alkohol skoro nepiju. Lidi se tam spis jezdili potapet/snorchlovat, nebo odpocivali a jak pise chodici hovno Ezoun..meli jsme tam i svyho komornika. Bohuzel se jmenoval DEB a vzhledem k tomu idcku tady, jsme se rychle dohodli na prejmenovani (samozrejme se v realu DEB nejmenoval a to jmeno nesnasel, ale dali mu ho vlastnici resortu, aby se snadno pamatoval amikum). Kazdopadne kdyz budes dobre vybirat a priplatis si, tak mas resorty kde se recykluje a nedela se tam zadnej prebytecnej bordel narozdil treba od srilanky, nebo levnejsich hotelu, kam jezdej rusaci s detma a plastovy lahve hazej misto do kose do oceanu..apod. Jeste bych rad dal Smejcovu Velau..tam tu recyklaci a udrzitelnost prej dotahli k dokonalosti.

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    COMMANDER: spíchaní čuráci z hnojárny, co sadí stejnogenerační monokultury stále dokola.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    Vynucená těžba :/
    (spíchanej kůrovec)

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Tři generace
    Dcera, matka, babička - Maya Hawke, Uma Thurman, Nena von Schlebrügge

    HOWKING
    HOWKING --- ---
    (1970-2020) Every Year of High School Medley
    https://www.youtube.com/watch?v=M45fO7uiw4o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam