• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    vyfotit, hodit bombu, a znova!
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    FRKOLKA: Dává smysl. Já měl jeden kancl a nějaký divnostroje ve 2U a 4U který sem řešil malým rackem. Tak mě zajímalo kde je to zvěrstvo. Jakmile je to součást větší infrastruktury, tak to je jasný
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    DAVIDOWITCH:
    1) překáží tam. kvůli tomu, že je tam stojanový rack se nevejde sestava stolů ke stěně
    2) bezpečnost. rozvaděče by ideálně měly být za kontrolou vstupu
    3) centralizece. systémy by měly být na jednom místě a ne, aby správce sítě musel běhat od jedné kanceláře ke druhé
    4) tepelné zisky a hluk

    teda v tomhle ohledu nejhorší, co jsem viděl, byla jedna ZŠ, kde v téměř každé třídě měli malý závěsný rack 8 nebo 12U a ve speciálních třídách postavili před katedru rack 45U 800x1200, kde byl jeden patch panel a jeden switch.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DAVIDOWITCH: chlazení
    DAVIDOWITCH
    DAVIDOWITCH --- ---
    FRKOLKA: Proč je rack v kanceláři takový problém?
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    THAIGRR: no rack v kanceláři je to nejhorší, co v té místnosti je a jestli jste IT fy tak je to přímo ostuda
    FRKOLKA
    FRKOLKA --- ---
    CUKI: dát stůl naproti oknu je výborný nápad, páč potom dostaneš právě ty správn poměry mezi jasem monitoru a pozadí ::ano
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    CUKI: tady ale epoxid vubec neni, ne? Je to srovnane, zbrousene, naolejovane.
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOUDY: jasný že to zákazník chtěl ale je to škoda. No nejde ani o ten olej, ale epoxid sám o sobě to hodně zvýrazní. nejen u dřeva.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GUMBA: je to tak. Ořezávátko na kličku po dědovi mám doma na ještě starším stole.
    Tenhle (a ještě tři takové) měl táta ve firmě a jeden mi teď dal. A těch věcí, co mám uvnitř ;)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NEI: Jop, papír/knihy, barevnou vrstvu velmi omezeně (spíš tisk/akvarel/tuš/rukopis apod., malbu a laky neumím ;) ).
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    MAR_TINA: Ten Tvůj stůl mám spojený s dětstvím. Přesně tenhle model měl táta dlouhá léta v pracovně, jako malý kluk jsem to děsně obdivoval a často jsem se am vkrádal "na průzkum". Kromě šuplíků, kde byly takové báječné věci jako sešívačka, děrovačka, sponky, kanagon, průklepáky, krajóny a milión dalších zajímavostí, měl stůl po pravé straně ořezávátko na kličku, šlo tomu seřizovat i sklon ořezávání. A nad stolem byla (vzadu přiklipsovaná) taková ta klasická červená kloubová lampa, s těmi dvojitými tyčkami spojenými pružinkami co držela polohu (dnes už opět v kurzu jako retro). Na tu spojovací tyč rámu mezi šuplíky se při sezení pohodlně pokládají nohy, že? :-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MOODYCAT: cool, diky, asi jsem blbe koukal

    MOODYCAT: jak jsem psal, dva stoly jsou nove, zbytek je z jinych kancelari

    CUKI: jak jsem psal, stoly uprostred nam nevyhovujou ze stylu pouzivani kancelare... Do toho proskleni se otevira rack, tam nic byt nemuze
    Je to zatim jen zakladni vybaveni, kytky, obrazy a jiny veci si tam urcite daji obyvatele dle vlastniho vkusu po nastehovani
    Pouzite veci z inzerce by byly super, ale tezko sezenes komplet takovy, aby to k sobe pasovalo a bylo to vhodnych rozmeru
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MAR_TINA: kontakt na kolegy restaurátory obrazů ti ale jistě dá..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    CUKI: Delam to, co si zakaznik nakonfiguruje a zaplati. Kdyz prijdes za kovarem, ze chces kuchynskej nuz, taky te neposle doprdele, ze ti udela jen zaviraci rybicku. Ty ses zakaznik. Ty s nim budes krajet. Jinak drevo takhle vypada normalne. Pouzivam jen bezbarvy oleje, zadny moridla..:)
    CUKI
    CUKI --- ---
    KOUDY: Ale tenhle si o to neudělat z něj obdélník přímo říkal... takové menší znásilnění přírody :-)
    Ale léta vynikly fakt pěkně zachoval a jsi střízlivé barvy. Prostor je ale hroznej...


    THAIGRR: Takhle od boku střílet návrhy se fakt nedaj, ale tohle je ta trest.
    Koukat do zdi by mělo být zakázaný nějakou hygienickou normou.



    Už jen co je vidět na první dobrou 2 stoly srazit proti sobě u toho okna. Ten třetí bude moci být minimálně do toho proskleni, ale myslím že by se tam taky vešel mnohem líp.

    Je mi jasný, že je to kancl, ale nemůže tam bejt alespoň pokojová kytka, nebo u stropu nějaká voskovka?

    Za 20k se dá něco splácat ze spárovek. Ale já bych se nebál "koupit" něco staršího z inzerce. Mě nijak ten nábytek nedráždí, špatné mi přijde to umístění.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NEI: díky. Je, ale dělá papír, obrazy ne.
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    THAIGRR: Mas to dobry, kasli na ne. Sorry za spam.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    THAIGRR: asi nemusime zabihat do vetsich detailu o ergonomii a idealnich rozmerech, jen sem ti chtel dat nejakej nahled na alternativy. Urcite se to tam vejde pri pouziti normalnich rozmeru, ne toho co mas ve skladu.

    uprimnou soustrast ze musis varit z vody, resp z 20 tisic, ale to samozrejme neni tvoje chyba. Doufam ze aspon velmi dobre plati, kdyz tak skudli na solidnich pracovnich podminkach.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jestli jste za to zaplatili penezma, tak god help us all, ale taky by me zajimalo, kde se daji tyhlety tricet let stary zrudy koupit, protoze my je mame v praci rovnez :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam