• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ANCHATON
    ANCHATON --- ---
    THAIGRR: Mas to dobry, kasli na ne. Sorry za spam.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    THAIGRR: asi nemusime zabihat do vetsich detailu o ergonomii a idealnich rozmerech, jen sem ti chtel dat nejakej nahled na alternativy. Urcite se to tam vejde pri pouziti normalnich rozmeru, ne toho co mas ve skladu.

    uprimnou soustrast ze musis varit z vody, resp z 20 tisic, ale to samozrejme neni tvoje chyba. Doufam ze aspon velmi dobre plati, kdyz tak skudli na solidnich pracovnich podminkach.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    Jestli jste za to zaplatili penezma, tak god help us all, ale taky by me zajimalo, kde se daji tyhlety tricet let stary zrudy koupit, protoze my je mame v praci rovnez :D
    KEL
    KEL --- ---
    O stolek bych měl zájem. Případně mohu vyměnit za jiný, menší.
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    MOODYCAT: A vy jste btw ten nabytek kupovali za penize nebo jste to dostali ponejakem zrusenem kanclu?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Nechtěli byste se s tím vybavováním kanceláře přesunout třeba do kecací diskuse nebo někam úplně jinam?
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    THAIGRR: Jakoze IKEA podle tebe nema psaci stoly nebo obycejny policovy skrinky? Vzdyt toho maji hromady.
    Psací a počítačové stoly - IKEA
    https://www.ikea.com/cz/cs/cat/psaci-a-pocitacove-stoly-20649/
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    GRANTORINO: epoxid tam je cirej na stabilizaci belu :)
    THAIGRR: tenhle stul byl asi za 150k :)..kancelarskej stul kup dubovou sparovku a k ni nohy :)..neni potreba mit kancelarskej stul z exotickyho dreva imho.
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MOODYCAT: co si představuješ jako normální ikeu? zběžně jsem na to koukal a mají jen nějaký super přepičený sestavy s šuplíkama, poličkama a dalšíma nesmyslama... ale jestli něco mají, tak se opravdu rád nechám poučit

    77WHITE: stoly jsou 80cm, to ti pak zbyde na každě straně 95 cm a pořád nemáš kam dát 3. stůl
    420 cm na délku ano, ale v jednom koutě je regál/dveře, v drhém rack a ve třetím výběžek = v nejlepším případě by měl každej 120 cm pracovní plochu (kam potřebuje umístit víc než klávesnici a jeden šanon
    100-200 tisíc :D já na to měl necelejch 20

    KOUDY: za kolik mi z toho uděláš kancelářskej stůl a šuplíky? :D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jo, mně se to líbí. Žádnej debilní barevnej epoxid a vynikne kresba dřeva.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    KOUDY: OK, zadání je zadání.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    HUGH_BOYLAN: tyjo asi to bude tim, ze majitel nechtel, aby jeden clovek sedel o 20cm bliz stolu nez druhej.
    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    HUGH_BOYLAN: ale prdlajz, tenhle stul je naopak mnohem hezci a praktictejsi nez nejaky hipstersky "live edge" kraviny
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    KOUDY: Proč jste nezachovali původní tvar? Tohle vyloženě bolí.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Jedna 3.5m dlouha fosna kostaricke paroty pred a po.

    BROUKOID
    BROUKOID --- ---
    MAR_TINA: programatori nepotrebujou dejchat
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOODYCAT: Ne, chci tím říct že to jsou celkem nelidsky podmínky ;)
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    CORNELA: Chces rict, ze jsem snad stejne velka jako kun :D?
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    THAIGRR:
    Ja bych stejne preferoval centralni stul, 120 je na misto na zidli vic nez dost, obzvlast kdyz kolem nebude nikdo chodit. Vyhodou je, ze ma kazdy vyhled a muze komunikovat z oci do oci, prijemny na psychiku a i prakticky vzhledem ke kabelazi.

    Nicmene s tou delkou je v pohode i podel jedne steny, 420 je spousta delky na tri pracovni mista. Podelny usporadani by zase umoznilo pouziti nastavitelnejch stolu a trochu vic customizace. Sjednocena odkladaci stena vcetne tech velkejch beden na te protejsi stene, treba i s malym posezenim abyste si mohli dat na chvili pohodu. Takova vec nemusi stat miliony, cela kancelar se da vybavit za 100-200 tisic na urovni.

    Muze se to zdat jako spousta penez, ale preci jen v tom prostoru travis vetsinu aktivniho zivota. Vypada to, ze se zivis/ zivite nejakym IT, takovy penize sou kolikrat stezi jeden dva platy a dost mala polozka v rozpoctu firmy. Protihodnotou je pak spokojenej zamestnanec, co tam travi cas rad a nema tendence se rozhlizet po jinejch pracovnich prilezitostech...
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOODYCAT: Ty vole můj kůň má dvakrát větší box :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam