• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Já ti nechci hanit nově vytvořený povrch, je to pěkné o tom žádná, ale z tohohle bych neměl vůbec lehké spaní. Jen prostě takové zamyšlení. Dál to tu rozebírat nechci na to jsou asi jiné kluby. Já tam před vidím o cca 6 m3 velmi těžko recyklovatelného odpadu méně. Je to jen o úhlu pohledu.

    CORNELA: Právě že ty to dělat nebudeš a kdo tedy?


    WRIGLEY: Škoda že nevím co jsi mi tím chtěl sdělit.
    WRIGLEY
    WRIGLEY --- ---
    CUKI: ekologicka katastrofa jsi spis ty, podle tech reci, how dare you.
    nechces nam ukazat jaky je rozdil ve zjevu pred a po tom, co jsi se dal/a na ekologii?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Jinak pro info - je to standardní povrch jízdáren a jezdeckých hal v celým světě X let, delaj to profi firmy, fakt to není nic tajnyho ve smyslu nahazime sem bordel z fabriky. Variant je samozřejmě mnoho, cenově od 27kc/kg po bioeko plně vstrebatelny materiál za 230kc/kg... Nicméně já měla radost z nového povrchu, nic víc.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: No a jak to z toho tedy nakonec "vypreparuješ"?
    Podle mě je to ekologická katastrofa.

    Jaký je rozdíl jestli to hodíš třeba z náklaďáku do řeky?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    CUKI: taky na tu geošku fascinovaně koukám
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: A odtama se to vybere a roztřídí z té země jak? Nebo to už bude trvalý kolorit této plochy? Jen se ptám...
    CUKI
    CUKI --- ---
    MATT: a Mě teďka paní na vodoprávním úřadu "vyhrožovala" že domácí ČOV fakt nee, protože z praní se do vody dostávají mikroplasty. wtf?

    Jestli je ještě něco horšího než to přimíchat do písku a nechat rozdupat, tak ještě do toho přimíchávat bavlnu.

    PP i PES je surovina, stejně jako balna. Dohromady rozcupované v písku, je to tragický odpad. Navíc evidentně stačí trocha deště a je to kdoví kde.

    "Navíc po roce používání, GEOTEXTILIE z povrchu jízdárny “zmizela“. Kam to nikdo neví." tohle mluví za vše.
    MATT
    MATT --- ---
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: No a jak se to po tom vyplavení recyklovalo? Je to PP nebo PES, který evidentně bude po použití pěkně na drobno a v neskutečně ohromném množství.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Aha ona není v kuse ale je rozcupovaná? Jaký to má smysl a jak se to pak recykluje?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    CUKI: Geotextilie
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: A co je to modrý?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    HUGH_BOYLAN: No jo, to jsem zaváhala...
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    CORNELA:
    HUGH_BOYLAN: Souhlasím, ještě s koníky prosím :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CORNELA: Těšil jsem se při scrollování na foto koníků při projíždce na novém povrchu a jsem zklamán.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    HNILOB: Řeka není, ale máme sprchu :D
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    CORNELA: doufam ze mate pobliz nejakou reku kde se daji splavit ti vasi konici. Moji cokli milujou jit se ochladit do more :)
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    HNILOB: Pevnej a zároveň pruznej stabilní povrch a hlavně to drží vlhkost
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    CORNELA: proc se tam dava ten geotextil?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    Naše jízdárna po přívalových deštích na konci června, naštěstí to drenáž až na jedno místo vydržela, takže stačilo sundat jen relativně horní vrstvu, navezt novej písek a geotextilii a zarovnat :)

    PABLITOS
    PABLITOS --- ---
    MOODYCAT: Ty už jsi zase doma sama?
    Česká soda 19 - Sama doma
    https://www.youtube.com/watch?v=xK3ixSd35Ag
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam