• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MLIKARNA: ...nebo proste nedokazem udrzet jazyk za zuby, jak se na nam tom zasprajcoval mozek...
    SEJDA: to si umim predstavit. Ale iritace vrzavejma parketama nebyva pro iritovaneho nic neznameho. To je to, ze kdybych chodila po bytech a vybirala si dalsi podnajem, snazila bych se parketam vyhnout.
    NOIK
    NOIK --- ---
    MLIKARNA: ..a každej třetí tuhle floskuli vždycky neváhá připomenout ..šach mat Mlíkárno!
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Není ten svět krásnej? Každej jsme jinej, každýmu se líbí něco jinýho a každej druhej má neotřesitelný nutkání podat nevyžádanou radu na potkání :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SICKBOY4000: vidis, kdyz jsem v historii vybirala bydleni, byly parkety vzdycky za plusovy body, at vrzaj, jak chtej drevo je drevo. Predstava, ze jdu do podnajmu s tim,ze 'ale tyhlety parkety teda budut muse zazdit plovouckou', tak asi hledam dalsi mozna bydleni...
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    FAMOSOS CANTAN SUS HITS: ANTES VS. +20 AÑOS DESPUÉS 🔴 Parte 1
    https://www.youtube.com/watch?v=v1CKeLH29iI
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    FRIZER: a není ta knihovna malá? :)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    knohovna dobra, ale nevidim na parkety.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Jsem jediny, kdo na prvni dobrou videl videokazety?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    FRIZER: no kam das tech dalsich 7 knih berserka, 4 akiry nevim nevim. bude to chtit rozsirit. ale posilam bezvyznamne plus za collected sandmana
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    SCHWAB: Ok... pravda, u tý první fotky je to podobný....)...taky už jsem to nemohl vydržet a mám zas na čas klid.
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    SCHWAB: ???
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Byl jeden mnich.
    Ten měl mnoho knih.
    A nevěděl co je v nich.
    :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FRIZER: TY POKRYTČE!!!! :D
    FRIZER
    FRIZER --- ---
    Dnešní úprava knihovny...už je toho moc...

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    BLOWUP: o mrtvych jen v dobrem ;)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SEJDA: oje, to museli bejt teda mistri :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    LUSINDA: ja kdyz si vzpomenu na podlahu v pokoji se smrkovou podlahou, kterou nezvladli dva mistri vyhladit, aby nefungovala jako smrigl na ponozky, tak bych chtel taky umet pokladat plovouci podlahy jako SICKBOY4000, hlavne ten precizni detail okolo tech clenitych tramu dveri.
    ADOLFEEN
    ADOLFEEN --- ---
    JASMINOVA: Jen to vidím, zvedají se mi šupiny, když si vzpomenu na ten zvuk v tělocvičně, jak se po tom smýkne cvička. brrr
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JASMINOVA: „… and not to kill your partner“ :)
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PETER_PAN: na Karlstejne zateplovali 20cm vaty?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    HAR4NT: uz jsem o nem slysel, ale vidim ho poprve diky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam