• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MISHACZEQ: když to někdo bude chtít vyfotit tak, aby to vypadalo, že tam nic jinýho než beton není, tak to tak vyfotí... je tam vybetonovanej skatepark (protože po trávě skejty moc nejezděj), většina ploch je dlažba nebo štěrk

    v kombinaci s obřím betonovým mostem nad hlavou to fakt tak hrozný není
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    A jeste fotka z jinyho pohledu

    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    ZUZKAOU: vzhledem k tomu jak je ten park velkej a co uz tam je za sportoviste je to hodne mala plocha. A mlady maj aspon skatepark:) Folimanka je proste sportovni park, je tam i venkovni hriste na basket, sportovni hala, venkovni fitko, vselijaky provazy a prolejzacky pro deti a je to vsechno na jedny strane toho parku. Lidi tam chodi, vyuzivaji to. Taky se mi nelibi, kdyz se dava beton misto zelene, ale tady me to nijak neurazi, ma to hlavu a patu. Druha pulka parku i jeho horni cast porad ma spoustu stromu, keru a travu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jako vono by stačilo kdyby prostě méně betonovali a dláždili a nebylo by to marný. A teda jako umělý trávníček posraný od nuselských psíků bude radost.
    CHA1NDLER
    CHA1NDLER --- ---
    SARAJ:
    hele lidé mají co většinově chtějí. Pokud si občané P2 zvolí takové strany, že starostkou je hloupá pokrytecká mafiánská ulhaná a xenofobní kreatura v podobě Alexandry Udženije, tak to tohle bohužel zaslouží. Je to přirozený následek.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SARAJ: jako chtělo by to aby to šel někdo zítra vyfotit jak to pěkně vsakuje vodu z dešťů :-D
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    ZUZKAOU: peklo:/ fakt P2 ulamat ruce za tohle..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ZUZKAOU: hlina s lebedou definitivne vysla z mody
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Dříve folimanka, dnes betonový Jammertal (Údolí Nářku pod mostem sebevrahů). Ta zelená tráva vzaduje umělá.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUCIEN: přesně, ubrus jen na slavnostní příležitosti nebo svátky a pak dokud se nezasere... Na tyhle příležitosti ho i s láskou vyžehlím 💗
    ZCR
    ZCR --- ---
    LUCIEN: ano, to je výhoda umakartových stolů
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ZETOR_13: Proto jsem to zmínil. Nemám sice děti, ale přátelé, se kterými trávím volný čas, mají. Tudíž vím, že ubrusy by znamenaly praní nonstop.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    HUGH_BOYLAN: kdyz ma clovek deti, ma pracku v permanenci nejen o vikendu a to i bez ubrusu
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    BLOWUP: Kapala přívodní hadice v místě, kde končí podlahová krytina. Natolik málo, aby to nebylo vidět na vodoměru. Voda se nenápadně vsakovala pod lino dost možná i několik týdnů.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    HUGH_BOYLAN: v domacnosti s PVC podlahou s obrazkem dreva je naopak plastovej ubrus s obrazkem tkaniny jediny stylove cisty reseni.

    NOFNAK: Proc vlastne vytekla ta mycka? Vubec jsem netusil ze to je mozny, ty vody tam nikdy neni tolik aby mohla vytect ven i kdyz otevres dvere. Nejaka praskla hadice?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    NOFNAK: Však já tomu rozumím, byl to spíš takový povzdech nad celou tou diskuzí... Jinak podlaha krásná!
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    LUCIEN: Máš pravdu. Nicméně můj stůl je dětmi již tolik poznamenaný, že ubrus je rozumná volba. Zbytek je poměrně jasný viz [HUGH_BOYLAN @ PŘED A PO ]
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Já nevim, pár dětí mám a nejlepší je nemít ubrus žádnej.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    A NOFNAK očividně dítě či děti má, soudě dle kresby Butt-Heada na lednici.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ano mate pravdu, stejne tak je lepsi jist z korytka nez pribory, jen to zdrzuje.

    klidne to budu drhnout kazdej den v ruce, ale ten zkurv komoussko-zakladkovej ni-fakyn-kdy mi nesmi pres prah.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ZCR: Toto považuji za jeden z nejzásadnějších vynálezů na světě!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam