• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jennifer Connelly




    (51 let)
    ACKO
    ACKO --- ---
    Tak ono je docela častý, že i normální liposukce neznamenají ten kýžený výsledek, když se dámy opět vyžerou, tak se jim ten tuk začne hromadit někde jinde a vypadá to ještě hůř než předtím. Ta plastická chirurgie a další invazivní úpravy fakt zázraky neuměj.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NELLAS: Ono se tělo někdy ruzným zásahům zvenku brání a někdy je v tom úspěšné až tak, že se dosáhne opaku toho, co bylo zamýšleno. Různé "paradoxní" reakce jsou běžné ve vsech sférách.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AVATAR: Přestaň mě obtěžovat svým moralizováním a radši si nejdřív zameť před svým prahem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: treba je blba a treba byla pod tlakem okoli a okolnosti. Snad se ti to nikdy nestane, ze musis udelat rozhodnuti, ktere se ukaze jako spatne. Drzim palce.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AVATAR: Když je blbá hlava, trpí celý tělo no
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: asi ji radili horsi doktori, nez ty. To tak bejva, kdyz mas prachy, ze se je z tebe lidi snazi tahat.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AVATAR: Ty mi taky ;) psala jsem, ze vypadá jako lepší sedesatnice, což se očekává, když je to to jediný, o co se celej život stará. Taky jsem nikde nepsala, že to v šedesáti nemá dělat. Ale představa, když když si ti stane tohle, tak to vyresis následně dvěma chirurgickejma liposukcema, po kterých je to oh wait - překvapivě horší?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: tvoje empatie a chapani psaneho textu se opet plne projevuje.

    Budes se divit, ale jsou i sedesatilete modelky / herecky. To, ze mas po tele boule te ale z techto profesi vylucuje.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NANTHEI: Stačí se zeptat na nyxu, děkuju oběma :))
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    NELLAS: však si to stačí vygooglit ;) cryolipolysis gone wrong
    Linda Evangelista Shares First Photos of Her Body Since Fat-Freezing Trauma
    https://people.com/style/linda-evangelista-shares-first-photos-of-her-body-since-fat-freezing-nightmare-people-exclusive/
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ENDER: Takže mít obličej lepší sedesatnice v šedesáti je jako ohluchnout nebo přijít o ruku, orly
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS:
    Modelka se snažila zabránit stárnutí a rozhodla se podstoupit proceduru zvanou coolsculpting. Jedná se o zákrok, který pomocí mrazu redukuje tukové buňky a mění je na krystaly, které jsou pak z těla samovolně vyloučeny přirozenými metabolickými pochody a lymfatickým systémem. Linda ovšem byla jedna z mála žen, u níž se tukové buňky po zákroku začaly množit a růst, čímž se doslova proměnila k nepoznání.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NANTHEI: Ty jo, jak k něčemu takovému dojde? O co se tu chirurg vlastně snažil?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    ENDER: maliri a hudebnici imho tak nejak "zraji s vekem" pripadne se uchlastaj, u sedesatilety modelky tak nejak asi ocekavam pouze to posledni..
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    CORNELA: ne, to "hrozný znetvoření" se týká primárně jejího těla, nikoli obličeje. však je to v tom textu na obálce i napsaný (body-contouring treatment).
    zůstaly jí po těle obří tukový boule, což je pro ni jako bývalou topmodelku přirozeně celkem devastující.

    MEI
    MEI --- ---
    Zní to docela děsivě.

    „Paradoxní tuková hyperplazie mi nejenže zničila živobytí, protože jsem samozřejmě přišla o všechny pracovní zakázky. Ale uvrhla mě také do začarovaného kruhu hlubokých depresí, intenzivního smutku a nejhlubšího sebepohrdání,“ tvrdí modelka.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Stejně skejtujou jen feťáci.
    ENDER
    ENDER --- ---
    CORNELA: ja to nehodnotim, jenom proste chapu, ze to pro ni muselo byt hrozny..
    Prirovnal bych to treba k maliri, ktery si zmrzaci ruku nebo hudebnik, ktery ohluchne..
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    CORNELA: Má po těle nějaký boule, ale na obličej si fakt stěžovat nemusí, i když těžko říct, jak běžné stárnutí prožívají topmodelky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam