• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CUKI
    CUKI --- ---
    CYBERKOTLIK: Já nevím,ale ještě na začátku tisíciletí to byl trávník plnej buchen. Tedy za mě je to pokrok. Ale každý trávník parkem nenazývám. Pokud tam nejsou stromy je na prostě velká chyba. Ale respektuji fakt, že jsem jedinej komu to vadí.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    CUKI: je to hnus. driv kdyz sem seshora sesel tak sem prisel do parku, ted prichazim rovnou do cirkusu
    CUKI
    CUKI --- ---
    Ok tak jak koukám, tak stín chybějících stromů tam nikomu nechybí, mě zase nevadí to že tam něco udělali, mě to tedy přijde jako ok.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    MATEEJ: A nuselák má ty nohy zhruba stejně daleko od sebe jako tvoje máma.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KEL: Chyba lávky, stíny od stromů jsou pořád na stejným místě, protože stromy narozdíl od Nuselského mostu nemají nohy!
    KEL
    KEL --- ---
    CUKI: jo to stíny dělaj žejo :))
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    CUKI: ty buď za hodinu někde jinde
    CUKI
    CUKI --- ---
    THAIGRR: za hodinu bude jinde :-)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    CUKI: tady je takovej velkej slunečník

    CUKI
    CUKI --- ---
    THAIGRR: Za mě jsou Nusle v létě jedna velká smrt. Tohle se přes den pěkně rozpálí. Nepotřebuju tam 100leteté duby, ale nějakou kontinuitu. Prostě bez stínu není život.
    MATT
    MATT --- ---
    CUKI: protože po listí se blbě jezdí?
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    CUKI: protože jsou stromy všude okolo
    ale kdyby třeba zasadili nějaký stoletý dub doprostřed hřiště na petanque, to by určitě bylo lepší

    CUKI
    CUKI --- ---
    THAIGRR: Za mě mě to vůbec neuráží, ale proč tam jako nejsou žádné stromy? Přitom stačí tak málo... :-(
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MISHACZEQ: když to někdo bude chtít vyfotit tak, aby to vypadalo, že tam nic jinýho než beton není, tak to tak vyfotí... je tam vybetonovanej skatepark (protože po trávě skejty moc nejezděj), většina ploch je dlažba nebo štěrk

    v kombinaci s obřím betonovým mostem nad hlavou to fakt tak hrozný není
    RSZ
    RSZ --- ---
    ZUZKAOU: zrovna žulová dlažba je teda se vsakem v pohodě
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    ZETOR_13: Babička vyprávěla, jak dopadli sedláci co měli pole na Střížkově, jak jsou nyní ty opravské paneláky. Je to smutný příběh.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    uz to tu asi bylo, ale zda se, ze je potreba jeste jednou
    asi se nekterym zda, ze pokud se na Miraku neora, neni Praha zelena + dalsi
    Foto: Doby, kdy se v Praze oralo. Zelenina rostla na Vyšehradě, víno na Smíchově - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/foto-velka-praha-prazska-pole-a-zemedelstvi/r~2d6019eec17911eca9b1ac1f6b220ee8/r~cd92be4ed05611ec8b18ac1f6b220ee8/
    Prijdte k nam na sestku zelene hafo, jen ty najmy...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vidláci, no. Jakmile se dostanou mezi domy, co maj víc, než dvě patra, stávají se znatenými a zeleň nevidí.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    _ANT_: Vítkov, Pražačka..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CUKI: Myslíš ten Park přátelství mezi Střížkovem a Prosekem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam