• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    ZETOR_13: Babička vyprávěla, jak dopadli sedláci co měli pole na Střížkově, jak jsou nyní ty opravské paneláky. Je to smutný příběh.
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    uz to tu asi bylo, ale zda se, ze je potreba jeste jednou
    asi se nekterym zda, ze pokud se na Miraku neora, neni Praha zelena + dalsi
    Foto: Doby, kdy se v Praze oralo. Zelenina rostla na Vyšehradě, víno na Smíchově - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/domaci/foto-velka-praha-prazska-pole-a-zemedelstvi/r~2d6019eec17911eca9b1ac1f6b220ee8/r~cd92be4ed05611ec8b18ac1f6b220ee8/
    Prijdte k nam na sestku zelene hafo, jen ty najmy...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vidláci, no. Jakmile se dostanou mezi domy, co maj víc, než dvě patra, stávají se znatenými a zeleň nevidí.
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    _ANT_: Vítkov, Pražačka..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CUKI: Myslíš ten Park přátelství mezi Střížkovem a Prosekem?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    _ANT_: troja, sarka, zbraslav, chuchle, modrany atp vsechno pole :)
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    CUKI: What? Do jaky kategorie betonu podle tebe spada namatkou Petrin, Parukarka, Riegrace, Grebovka, Vysehrad, Strelecak, Stromovka… A to neresim velky plochy dal od centra aka Krcsky les, Kosire-Motol a Prokopsky udoli, Dablicky haj…
    CUKI
    CUKI --- ---
    77WHITE: Kodaň za mě tedy není zrovna 2x zelená. A možná je dobré se divat i mimo tabulky. Svět neleží jen v nich. Praha má například na takové město hodně polí a luk po okrajích a ty zvyšují průměr. To se ti u něčeho obklopeného mořem nestane. Ale v centru prahy to prostě zelené není, tam je jen beton, asfalt, beton, asfalt,,.. jenom tam u Proseku je to výjimka. Tam jsou dva betony vedle sebe. :-D
    FIFI
    FIFI --- ---
    Odhlecim 😃

    Pred 10 lety mi prisla po prijezdu na tabor fotka nadsene male tabornice.


    Po 10 letech mi po prijezdu na tabor prijde tohle? 🤣

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PREKOTKA: ty jo, tak to musi byt vesnice plna pravicaku (co vi, ze nejenom zisky, ale i odpad je vysostne tvuj) ;D
    Anebo, nikam nechodis a vsude jezdis autem, jak uz to dneska na vesnici dela kde kdo.
    Abychom si rozumeli: vesnice = zdravejsi puda, schopna rozlizit hovno za par dni, nejdele tyden.
    Mesto: estetika kam se podivas, vsude dlazba takova, ze by te omylo, kdybys to videla u praridocu .. hovno je tam viditelne o hodne dele.
    THE_MIRACLE
    THE_MIRACLE --- ---
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Jennifer Connelly




    (51 let)
    ACKO
    ACKO --- ---
    Tak ono je docela častý, že i normální liposukce neznamenají ten kýžený výsledek, když se dámy opět vyžerou, tak se jim ten tuk začne hromadit někde jinde a vypadá to ještě hůř než předtím. Ta plastická chirurgie a další invazivní úpravy fakt zázraky neuměj.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    NELLAS: Ono se tělo někdy ruzným zásahům zvenku brání a někdy je v tom úspěšné až tak, že se dosáhne opaku toho, co bylo zamýšleno. Různé "paradoxní" reakce jsou běžné ve vsech sférách.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AVATAR: Přestaň mě obtěžovat svým moralizováním a radši si nejdřív zameť před svým prahem
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: treba je blba a treba byla pod tlakem okoli a okolnosti. Snad se ti to nikdy nestane, ze musis udelat rozhodnuti, ktere se ukaze jako spatne. Drzim palce.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AVATAR: Když je blbá hlava, trpí celý tělo no
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: asi ji radili horsi doktori, nez ty. To tak bejva, kdyz mas prachy, ze se je z tebe lidi snazi tahat.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    AVATAR: Ty mi taky ;) psala jsem, ze vypadá jako lepší sedesatnice, což se očekává, když je to to jediný, o co se celej život stará. Taky jsem nikde nepsala, že to v šedesáti nemá dělat. Ale představa, když když si ti stane tohle, tak to vyresis následně dvěma chirurgickejma liposukcema, po kterých je to oh wait - překvapivě horší?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    CORNELA: tvoje empatie a chapani psaneho textu se opet plne projevuje.

    Budes se divit, ale jsou i sedesatilete modelky / herecky. To, ze mas po tele boule te ale z techto profesi vylucuje.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NANTHEI: Stačí se zeptat na nyxu, děkuju oběma :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam