• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    ZCR: no mám kamarádku na životku, tak to s ní zkusím nějak pořešit, škoda tak rozsáhlého kořenového systému. Navíc je to v Holečkových sadech, které jsou celé ve svahu, tak možná argument "bránit erozi půdy" bude dostatečný
    ZCR
    ZCR --- ---
    BUBLINATOR: jj, pařezy se netrpí, a ještě aby drze zmlazovaly... pokud bude obrážet dost vytrvale, vyfrézujou ho :-(
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Vloni bouřka zlomila kaštan, tak ho pokáceli. Začal rašit a techničky ho zřejmě zastrikly round upem. Asi málo, protože bojuje dál. První foto po zastriknuti roundupem, druhé foceno včera, rozdíl asi měsíc.

    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    KID_MCHUTT: použil jsem nějaký hydrofobní silikonový nátěr, co by to měl zafixovat a zároveň trochu zvýšit sytost barev. Používá se třeba na ochranu pudovek nebo cihel v interiéru. Jedinej problém je, že jsem to neodmastil, což jsem měl strach, že rozmažu ty barvy a nátěry, takže se to pořád trochu stírá, ale ne nějak extrémně. Když tak poslu název toho nátěru až tam zase budu
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    KID_MCHUTT: mám to doma stejně, a po prvotním opatrném oprášení z toho už několik let nic nepadá i bez jakékoliv fixace.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    BUBLINATOR: zafixovals to nějak? trochu bych se bál, že to bude náchylnější na otěr a díky tomu víc prášit, jinak asi proč ne :)
    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Chtěl jsem zachovat vzpomínku, na to, co všechno dělali lidé přede mnou pro to, aby se jim v té místnosti líbilo.

    BUBLINATOR
    BUBLINATOR --- ---
    Dostal jsem naklíčené mango. Po měsíci mi v květináči vylezlo ven, pak to zřejmě nějaký živočich spapal, čímž jsem se s tím v podstatě rozloučil. No, a po dalším měsíci překvapení. Nečekal jsem, že ta rostlina bude mít nějaký záložní pupen.

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SITH: Ted lepsi, konecne je videt do daleka :-]
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Evanescence - My Immortal (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo


    Lindsey Stirling - Love Goes On and On ft. Amy Lee of Evanescence (Official Music Video)
    https://www.youtube.com/watch?v=cDlGFbBipCo
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DAHY: predtim se tomu rikalo 1. zona, ted se tomu rika klidova zona:

    DAHY
    DAHY --- ---
    MATEEJ: Můžeš chodit mimo značené cesty kromě klidových území (1. zóna), což teda to Trojmezí zrovna je, ale jen pro pořádek.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    OMNIHASH: (V národním parku se mimo vyznačené cesty chodit nemá.)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SEJDA: nechali tam naopak všechno, kromě úseků kolem cest. Dlouho to byl celkem masakr a sejít z turistický stezky bylo o zlomenou nohu, nicméně už je to 15 let a úspěšně to tleje.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SITH: tak to odtama odvezli docela dost dreva.
    SITH
    SITH --- ---
    šumavské lesy 1993/2020

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DIVER: tak co s nim, kdyz vleze do zaberu..
    DIVER
    DIVER --- ---
    HAR4NT: no, taky tam zabili nejmíň jednoho jelena :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DIVER: takze na konci v titulcich nesmeli mit takovyto "zadne zvire nebylo behem nataceni zraneno nebo usmrceno"..?
    DIVER
    DIVER --- ---
    SULTHAN: no jistě. toho jednoho uškrtili. viděl jsem to.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam