• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    PALEONTOLOG: Ty budeš závidět i tomu koni, že na něm někomu záleželo a investoval do léčby pár stovek tisíc. Jestli tě zachranenej kůň uráží, tak seš ještě větší bezceňák než sem si myslela.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: no lepší nez volezlej kůň
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CORNELA: jako jo, ale na rekonstrukci bytu mi chybí ještě několik set tisíc
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VYHULENY_UFO: to je hrozný, ať už jdou ty Rusové doprdele... Sorry, musela jsem.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: dam jeste jednu srovnavacku pred zajetim a po zajeti...

    https://twitter.com/DefenceU/status/1573346176396664833

    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MOIRAIN: Nejhezčí je ta plíseň pod tím
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NJAL: ještě existovala taková měkká hmota v roli s potiskem jakokachliček a to se lepilo do koupelny na umakart nebo zdivo. Babička s dědou to měli.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    NJAL: kachličkama na umakartu předchozí majitel bytu kosmeticky zrenovoval "moji" koupelnu, jsem za to velmi vděčná, není to extra hezký, ale umakart je hnusnější
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    HUGH_BOYLAN: To je jedna z největších belgických koňských klinik, kam se jezdí i že zahraničí...
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CORNELA: A to je váš, nebo je to z hlubin internetů? Každopádně jsem tuze rád, že se zotavil. Po zmínce o popáleninách jsem si nevím proč vzpomněl na píseň Zachraňte koně. A nemůžu ji dostat z hlavy. Křičel jsem tisíckrát.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    VATYKUS: Normální popáleniny
    VATYKUS
    VATYKUS --- ---
    CORNELA: jak a co se to tomu konikovi stalo, ze mu odpadava (?) kuze?
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    NJAL: hliny
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    SCHWAB: jo, ja jsem se takhle nekolikrat dozvedela, ze se mam prestehovat...
    MATT
    MATT --- ---
    VON_GILOTINE: jak tam neni společná baterie (která neustále kape) pro vanu i umyvadlo, tak to není už ono.. ;))
    NJAL
    NJAL --- ---
    A v Ziline. Tam i na Petrinach slo o panelak jeste bez vytahu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Zazil jsem naprosto totoznou koupelnu v decine i vimperku...
    MOODYCAT
    MOODYCAT --- ---
    NJAL: Je ze 70. let, tak to asi bude vonco :). Ale neni na Petrinach.
    NJAL
    NJAL --- ---
    FRENNET: Jo, ja jsem zazil pak ten zaver, kdyz to tak po kdovikolika letech naraz zacalo opadavat do vany. :-) Nastesti jsem vedel, ze ten byt po mem odstehovani pujde do komplet rekonstrukce, tak jsem jen kachliky zpet lepil tekutymi hrebiky a do spar nacpal silikon.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam