• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    ZCR: Je vidět, že se neznáte. Pozdravuje.
    ZCR
    ZCR --- ---
    RICARDERON: "Proč mne tak mučí ti strašní lidé? Co ode mne chtějí? Ode mne, ubohého fíkusu?! Nezalévají mne, lisy mi padají... že by snad... ne! není možná! - hrůza pomyslet - v těchto podmínkách že by po mně chtěli, abych spustil vzdušný kořen?! Ne, to nemůže být pravda, taková obludnost...
    ...
    Nezalévají, trpím, není zbytí. Z posledních sil tedy pustím vzdušný kořen. V těchto podmínkách! Ale musí to být, v sázce je zjevně vše, a oni...
    ...
    Pustil jsem kořen, a chvíli se vše zdálo dobré...
    A PAK PŘIŠLI S DRÁTEM!!!"
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    PUPEK: to jsem letos chtěla zkusit, ale nakonec jsem to nestihla. Měla jsem ale v plánu to sníst tak po půl roce max. :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PUPEK: hm vidím tam tu šťávu... Mno teda měla jsem už 2x takhle uzavřený český fermentovaný švestičky. A ano, normálně utrhnutý, daný do zavařovačky, solidně utáhnutý, nic víc a po roce vypadaly a chutnaly jako zrovna utrhnutý, akorát navinulá lehce štiplavá chuť a výborný.

    Ale co mi přijde ještě hustší je uchovávání hroznového vína v Afghánistánu z léta do zimy v hliněné skořápce Kangina
    Před v létě, po v zimě
    The Ancient Afghan method of preserving grapes - Farmizen
    https://www.farmizen.com/the-ancient-afghan-method-of-preserving-grapes/

    GUMBA
    GUMBA --- ---
    PUPEK: To by asi mělo mít chuť a konzistenci podobnou kompotu, ne? (Když si odmyslíš ochucovadla, co se obvykle k tomu kompotovanému ovoci pořidávají)
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Kdysi jsem někde četl (bohužel už nedokážu dohledat, co to bylo za web), že když utrhnu, asi, jakýkoliv plody se stopkou, aniž bych je jakkoliv poškodil a uzavřu do sklenice, tak je můžu uchovávat "do nekonečna", že prý jen pustí trochu šťávy, ale jinak uplně v pohodě....tak jsem to zkusil s rybízem, povedlo se, ani jedna bobulka poškozená, opravdu to celkem rychle pustilo šťávu a neplesnivělo....teď jsem to otevřel a mělo to teda hodně divnou chuť. kámošce to docela chutnalo, ale nedovolil jsem jí víc než kuličku a raději jsem to vyhodil. S rybízovou chutí to nemělo nic společnýho

    uzavřeno 2017 - otevřeno 2022

    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    Před dvěma lety v říjnu jsme si koupili první bonsaj. Fikus. V botanické zahradě. Pak jsme dostali covid, kdy jsme ji nezvládli zalívat. V jednu chvíli neměla ani lupen, fotka s pár lístky je z června 2021, kdy jsme pořád nevěřili, že to dá. A pak jsou tu aktuální fotky. V létě nám v bonsai centru ve Starém městě tvrdili, že v našich podmínkách vzdušný kořen nespustí. A hádejte co? Spouští ho právě teď po ozdravném letním pobytu v zahradě na Hanspaulce. Pch!

    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    HUGH_BOYLAN: a od te doby potrebujes pohladit?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ESTEN: Ne. Ale jednou jsme měli na gymnáziu Klause staršího.
    CUKI
    CUKI --- ---
    LOJZAK: Lodní kontejner za odvoz? :-D
    ...to by ten kontejner musel být po nárazu a převáželo se v něm něco nepěkného alá biologická či chemická zbraň

    OMNIHASH: přesně tak. pokud člověk není hipster, tak tuhle možnost vypustí pro neefektivnost...

    Jediná výhoda lodních kontejnerů je jejich mobilita, ta ale u takovýchto staveb padá, protože izolace musí být z venku!!!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://twitter.com/AuschwitzMuseum/status/1574844618591666177
    27 September 1922 | A Polish Jew, David Bayer, was born in Kozienice.

    In #Auschwitz from 1944
    Camp no. B-74
    He escaped during evacuation of one of the subcamps.

    Today he turns 100!

    Join @HolocaustMuseum & wish him Happy Birthday.


    ESTEN
    ESTEN --- ---
    HUGH_BOYLAN: a Obamu sis pohladil?
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CORNELA: Je to velmi zvláštní pocit, že tady ta skvělá paní už není. Viděl jsem ji jen jednou, když kynula zdravici davům, byl jsem asi 250 metrů od Jejího Veličenstva a ta aureola Královny tam prostě byla, i když vlastně vypadala jako malá milá babička.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MARASAN:
    LUSINDA: v podstatě nejlevnější část stavby je hrubá stavba. Tu lze nahradit kontejnerem, ale v podstatě kdekoli, kde nestojí zadarmo na místě, je to zbytečné.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    LOJZAK: uz na horni fotce je videt, ze strukturalni pevnost kontajneru je delana na jeho štosovaní. Jakmile to postavis kousek mimo, tak to musis cely poradne fixnout a podeprit. Proto i ty stavebni, ktery zminil XMEDA, se proste stosujou jako klasicky nakladni kontajnery, jinak nefunguji.

    Stavebne je normalni kontajner na hovno a pro hipstery.
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    TOMBRIDER: jo, plechový
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Jsou tam parkety?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HEJSEK23: presne tak, dobre poledne - dobrou chut, pokud zrovna obedvate!
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PALEONTOLOG: seš nechuťák ... těma líčkama jsi zabil
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    BRUKEV: ano, rika, protoze je to proti elementarni etice jedno jako druhy, zcela srovnatelne. kde jedno je problem a druhy vubec. rikam, klasickej dceskej dvoji metr. kone mohli radsi sezrat, licka byly skoro hotovy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam