• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    LUSINDA: jedna z těch malá rekonstrukcí, kde ten zchátralej barák pošleš do dokonalosti. Ještě, že nezateplovali :D
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    :)

    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    Kolšov, okres Šumperk, ukradeno z FB......super, že to jde.

    Rekonstrukci spáchala Společnost Isidora Korgera ....dělají pěkné obnovy fasád

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    STARE_CASY: dík za omáčku, mě napadlo, že by to mohl být jen jeden dron a koláž expozic přes sebe...No vidět tolik dronů tvořících prostorovou strukturu v reálu je zajímavá představa a tohle konkrétní ztvárnění se mi líbí.
    YNOR
    YNOR --- ---
    MILIS: tak to já mám úplně jiné myšlenky....
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    JASMINOVA: je to moc pěkná série, ale bohužel to nejsou drony, ale photoshop.

    K první fotce je tady zdroj: https://www.shutterstock.com/cs/image-photo/whitby-abbey-north-yorkshire-uk-1864971046

    Je tam stejná tráva, stejné mraky vlevo vedle budovy. Jen to je následně ztmavené a dokreslené "drony". U ostatních z téhle série to je stejné.

    Oceňuju nápad i to, že si s tím někdo dal práci. Výsledek je moc pěkný, ale kdyby k tomu napsal po pravdě, že to je jenom fotomontáž, tak by to nesklidilo takový úspěch. Moc rád bych to viděl v reálu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    COMMANDER: To je sideefekt incidentu v SK parlamentu? ;-)
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Rekonstrukce podoby zničených památek pomocí dronů.

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HUGH_BOYLAN: všiml sem si
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HEJSEK23: Mohl. Ale neučinil jsem tak.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HUGH_BOYLAN: když jsi to ještě sváděl na svou ocd tak fér, ale pindy o neschopnosti sis mohl ušetřit 😘 nebo ne?
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LUSINDA: protože jsi vybrala fotky, kde se usmívá? :) pokud jsi viděla uzlíček neštěstí, tak to mohlo být tím, že k baladám se hodí určitým způsobem laděné promo fotky. nemyslím si, že my to tu rozklíčujem, kdy pila a kdy ne
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: má problémy s psychikou + přiznala v minulosti nějaký to pití. Teď vypadá jak pohodářka a ne jak uzlíček neštěstí na salátě :))

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mohl bys mu treba napsat mail a vyhrozovat ze mu ustrelis hlavu..hm
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COMMANDER: Fušeřina. Tohle někdo udělat mému racku, tak nedostane zaplaceno. A ještě se svou neschopností chlubit na internetu? To už je směšné.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    LORD_DE_SEIS: jo, tohle, já myslel síťovou smyčku,.. pohoda, řeší píčoviny :D
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    COMMANDER: asi na těch žlutejch patch kabelech
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COMMANDER: A ta smyčka tam. Ne, takhle ne.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    OMNIHASH: možná jsem měla zvolit jinou fotku před (ne promo fotku), protože i dřív v civilu vypadala jinak (nenápadně) než na pódiu nebo na sítích
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam