• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    SEJDA: když máš 20kW bojler s domovní instalací, tak ani v něm nemusíš mít vodu, protože tě zahřejou ty svítící kabely ve zdi...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CUKI: zalezi jaky mas boiler, jestli mas elektricky s jednim pidi topnym teliskem a vykonem 2kW, tak potrebujes konvekci. Jestli mas topenarsky s vykonem 20kW, tak instalace nalezato neni vubec problem.
    TALAGE
    TALAGE --- ---
    OMNIHASH: Máš hezkou kabelku
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MAR_TINA: Viděl jsem věci, kterým byste vy, lidé, nevěřili. Zapálené válečné lodě v dráze Orionu. Viděl jsem paprsky C zářit ve tmě poblíž Tannhäuserovy brány. Všechny ty chvíle... se ztratí v čase, jako slzy v dešti...

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: viděls někdy kvádrovou rychlovarnou konvici, co? Kde by byla planeta, kdyby zůstal kubismus hlavním konstručním směrem, co?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jako, že když dám ohřejvat vodu do kvádru místo válce, tak to fungovat nebude? Tady bych prosil rozbor elektronickou tužkou!
    CUKI
    CUKI --- ---
    PUPEK: To je dobře, ležatej bojler je kokotina už z principu a schovat ho do podhledu druhá. Dražice jsou dobrá volba...
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    LUCIEN: vzhledem k tomu, že to je jedna ze třech pamětihodností v ABQ, tak to chápu. Na fotku se tam stály fronty jako u Tadžmahálu.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    LUCIEN: byt majitelem, bych si nechal na strese garaze kolo pizzy ;-)
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    PPNEKK: To mi připomnělo a v historii to nevidím...

    Heisenberg's house then and now.

    Zajímavý je, že to je zamazaný v Google Maps.


    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    HAR4NT: jsi dobrej, sám bych si toho nevšiml...přesně tam je...

    na ležato jsem taky přemýšlel, ale buď by tam musel být ten hnusnej kancelářskej rozebíratelnej podhled nebo by se musel při každý operaci s bojlerem bourat...ne že by se operovalo zas tak často...každopádně jsem ležáka zavrhl


    VYHULENY_UFO: nic moc se tam nezměnilo, jen mi to v tý části s umyvadlem zmenšili ytongem

    jinak poradit se na nyxu jsem tentokrát nestíhal, ale parkety budu řešit v létě, tak se tu stavím
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOOTCHA: hlavně tam nemá parkety, to je taky blbý
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    HEJSEK23: umim i neslusnou!:))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PUPEK: co se tam vlastne zmenilo? rekl bych, ze okno do dvora nebo do svetliku je stale stejne...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Taky mame lezaty bojler a kdyz ho menili, cekali jsme na nej tyden. Pak se bohužel nejakym vohnoutum skutalel z jesterky a rozflakal se a cekali jsme dalsi tyden, ale jinak v pohode. Parkety máme jen v obyvaku.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    HAR4NT: máš slušnou představivost
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam