• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    ERRTU: Narkóza je ten nejmenší problém na celý věci, uspat se dá defakto kdokoliv a neumře na to. Problem je, že střelný poranění jsou z principu věci špinavý a byl tam stopro infekt, stejně jako vstupy zevního fixatoru jsou dycky volezlý, takže se to standardně dělá tak, že se sundá fixator, nechají se zahojit měkký tkáně a pak se dělá definitivní řešení v čistým terénu, otázkou je, jestli už není infekt v kosti a na neporušenej vřetenní nerv v tomhle.misze bych taky nevsazela.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    CORNELA: myslim ze to ani nebylo v planu, on musel nejdriv nabrat 20kg zpatky protoze v tom stavu kost-kuze ve kterym ho vratili by nevykryl narkozu ani omylem.
    CUKI
    CUKI --- ---
    CORNELA: Nejhorší na tom je, že se díváš na toho šťastlivce, co to alespoň přežil. Ne každej měl to štěstí. Na obou stranách fronty už je ke 100 000 mrtvých vojáků. Ono se to nezdá, ale když si člověk uvědomí, že na jednoho mrtvého jsou dva mrzáci a že (především v Rusku) jde primárně o tu nejdůležitější generaci cca 20-25let...
    A to všechno kvůli jedinému kokotovi.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Helen Mirren

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    https://twitter.com/Otakar_Brabec/status/1603094452226215939
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    GREATDRAKE: Škoda, že to podle rtg není zahojený, ale to se dá dořešit vždycky
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    Jackie Chan

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Jeden příběh s dobrým koncem, první obrázky jsou známé a už tu byly, poslední je nedávný po operaci ve státech.

    ERRTU
    ERRTU --- ---
    Tom Sellec 2022 (77 let) vs: Magnum

    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Ehm, na mallu byla ve slevě:-)

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NELLAS: kde ma barbie penis?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Případně...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Našla jsem asi lepší srovnání...
    https://twitter.com/hsgoldenmoons/status/352169232458452992
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    ADELHAIDA: mohu porovnat i s Barbie bez kloubů a je prostě hezká, i když bych jí vyměnila hlavu. A lépe se drží (minimálně v dospělé ruce). Jen má nevýhodu, že jí šaty ostatních Barbie sotva obléknu.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    SUFFOCATE: Takhle vypadá líp ta plnější, ale taky má hezčí vlasy a nemá ty viditelný klouby, což udělá dost.

    Miluju bárbíny. Všechny:-)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    SUFFOCATE: Když jsem byl malý kluk, můj děda ríkával, že žencká bez prdele je poloviční mrzák. (Přel jsem se s ním, že je přece mrzák úplný, když bez zadku je vlastně i bez nohou, ale on se jen smál, že to ještě nechápu.)
    SUFFOCATE
    SUFFOCATE --- ---
    Porovnání klasické Barbie a Barbie s plnými tvary. Fakt se mi to líbí a musím říct, že ta plnější zaujala i pánské osazenstvo v rodině. Zřejmě takhle nějak vypadá ideální ženská postava. :)

    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    ZETOR_13
    ZETOR_13 --- ---
    Dovolim si jedno pred a po, ale je to dost drsne, tak jen linkem na puvodni prispevek ZETOR_13:
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    KAIAFOX: Děkuji moc!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam