• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    MATEEJ:
    KARLOSK: Ma pravdu, predsedo - ja jsem to blbe popsala, je to 2014 (opraveno) vs. 2004 (destrukce).
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KARLOSK: Po je ta horní, takže už poradila.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    ATUARFIK: nějaká fotka po po? Jak to v tom místě vypadá dneska? Jak si s tím příroda poradila?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    ATUARFIK: (Oprava: 26.12.2004)
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Nejdřív jsem se chystala, že přinesu z půdy desky a nasázím vám sem svoje figurální kresby a portfolio k přijímačkám, jak se sluší a patří, ale pak jsem si řekla "ne!" - budu rebel, dám sem nějaké PŘED a PO, ač by to v tomhle klubu nikdo nečekal.
    K dnešnímu výročí - tsunami v thajském Phuketu, 25.12.2004. Abychom si vážili dobrého bydla.
    Zdroj: https://www.ibtimes.co.uk/indian-ocean-2004-tsunami-incredible-then-now-photos-december-26-disaster-1479618

    NOIK
    NOIK --- ---
    RAGNAROK: to jsou určitě střevíce nějakého perského nápadníka!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    RAGNAROK: to budou ty Boty proti lasce z ty pisnicky:D
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    GRANTORINO:
    to sou ale vosklivy skrpaly
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    GRANTORINO: no ale tady se to jmenuje pred a po a ne zadny detsky obrazky co nikoho nezajimaj ale musim vam je ukazat abyste vedeli ze jsem uplna VanChochova, prosim uz ne, staci, dekujeme, jsou fakt krasny, fakt, fakt moc
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    GRANTORINO: tak proč to sem dáváš, když nemáš před....jen nějaká samoobhajoba?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    XMEDA: tam bejva kazda dira jinak velka, pokud nejde o forstnery, tam jsou zase ruzne daleko od sebe.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ARNIWUP: ono tu před není, víš? A víc toho nafocenýho nemám, plus srovnávat kresbu tužkou, úhel a malbu tak docela nejde... Navíc nafotit to není zas tak jednoduchý... Určitě to není před lepší :))
    ARNIWUP
    ARNIWUP --- ---
    Před lepší ^. .^
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: ale jistě, že se to tam učí v rámci figury, aspoň kdysi jsem se to tam učila u Borise Jirků, ale to už je dávno..
    LUSINDA: zbytek věcí nemám nafocených, takže soráček...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Malba, 20 let, puklina ve zdi

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Studijní kresba v životní velikosti podle modelu, 17 let..

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: před si doplň dětskou kresbu tužkou, jakou chceš, ale neschovávali jsme nic...
    Toto je moje studijní kresba ke zkouškám, tužka, 13 let, A2.

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    XMEDA: kdyby mel vrtaky, tak je to diy a ne zazrak
    RENAT314
    RENAT314 --- ---
    XMEDA: no, ty by se tam nejspíš daly dát taky ;-) ale je to prodávané k tomuto
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    RENAT314: neni to spis na vrtaky?
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    LUSINDA: Sry za ot, ale odkdy se na UMPRUM učí kreslit ruce?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam