• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    NE7RA: Je to z nějakého článku?
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NE7RA: To spodni je peklo. Neco jak Prior v Brne, kterej je ted taky oplacanej saskarnama a vypada strasne.
    CROSS
    CROSS --- ---
    NE7RA: tady je dobře vidět, proč se tomu za socíku říkalo OLLOK :-]
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    Brutalismus x Kapitalismus :)

    CADDY
    CADDY --- ---
    OMNIHASH: jo, to jsem si rikal taky, ze aspon ty prolisy kolem oken mohly zustat :) Kazdpadne na to, co jsme u nas videl za zateplovaci orgie a hladke kostky, je toto jeste docela dobry... spis je skoda, ze se nedala vice clenena okna (pred vymenou jsme ten barak nevidel, tak nevim, ale hadam, ze tam byla), nicmene to by asi bylo atypicke a drahe, no...

    NELLAS: To je moje, halt doba je zla, musim jezdit starsim a mensim :-D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CADDY: Nějak se jim zkrátilo auto.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    CADDY: fascinuje mě, jak se při tom zateplení vždycky ztratí level až dva detailů. Že se to děje na neorenesančích činžákách s tunou kravin a štuků chápu, ale že to někdo zvládne i u baráku, kterej má těch detailů celkem šest, mě odrovná spolehlivě vždycky.
    CADDY
    CADDY --- ---
    SEJDA: tyjo, to nevim, ale kdyz jsme ty panely videl, mohlo to tak byt...zkusim najit nejake foto mezi...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CADDY: kolikatkou to zateplovali? 20 cm?
    CADDY
    CADDY --- ---
    tohle je asi skoro rok stara vec, ale ja to vlastne nejak planovane nefotil a az ted, kdyz jsem rovnal pro kamose nejake fotky, jsem si vsiml, jake mam pekne pred a po :)


    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Severní ledový oceán, stejné místo, rozdíl 105 let

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    MALATI: Jste konečně umyli dvířka a vyměnili úchytky?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    CORNELA: a není to BTG - bazén, trampolína, gril?
    Ale jestli tam nejsou uvnitř vytrhaný parkety od jistého místního ID, tak to samo sebou nemá cenu hodnotit :D
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    TRISSIE: Jo jo :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    CORNELA: nebuď tak omezující, může být i jiný retrívr než jen labrador, povolila bych BTR :-)
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    MLIKARNA: Spíš btl - bazén, trampolína, retrívr
    JIMX
    JIMX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: nazdar sousede ... ty patris do toho baraku nebo bydlis nekde vedle?
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Babičko, proč máte tak malá okna!? Toto jest severní stěna?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Parkety máš?
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    MLIKARNA: ty se na ten pidi pozemek už nevejdou :(
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    GECKO: jedna z mála věci, co se v Británii fakt povedla, jsou její řadový domky. IMHO je stokrát lepší narvat na ten pidipozemek řadovku, co má o pokoj větší dispozici, než to místní sedmi metrový zelený nic rozdělený plotem. Když ho narveš co nejvíc k ulici, tak ti ve finále za ním vznikne i slušně využitelnej prostor, a to maj ty nejmenší pozemky tak pět metrů na šířku.
    GECKO
    GECKO --- ---
    TOMBRIDER: Tak ono, když investuješ do takový řadovky, jsi zřejmě smířený s tím, že vrážíš prachy do něčeho, co má všechny nevýhody bytu i baráku najednou. Takže sousedy potkáváš neustále u auta a pak ve frontě na křižovatce z kibucu a zároveň je máš pořád na taíři i z druhý strany na miniaturní předzahrádce, což lze vyřešit jen vysokou zdí obrostlou thujema, aka lepší simulace vezeňskýho dvorku. Takže tě takovejhle barák u zadní strany tvojí nemovitosti už nejspíš nerozhází. Ale co proboha koho motivuje postavit na takovýmhle místě takovýhle barák teda nevím. O moc líp než ty řadovkáři na tom není ale investice nejsíš výrazně větší.... ale taz zase před a po to je no...
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Obyvatelé řadovky musej být hodně happy :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam