• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: hele kdyz si vzpomenu v jaky rychlosti jsme jezdili lesem mimo sjezdovku, kolikrát jsem dostala do hlavy kotvou/knoflikem, kolikrat jsme zavodili a skoncili rozmazly pod skokankem, tak bych nechtela, aby tuhle loterii hrálo moje dite. Jo, my jsme meli stesti. Ale taky jsme jezdili v aute bez bezpecnostnich pasu a koupali se za bourky v rybnice. A ze je to nostalgie neznamená, ze to byly dobry a bezpecny napady.
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    CERNAAMODRA: umřeli jste bez těch helem?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    ZCR: po je to vyhnání vo štok. Článek zlde:
    Pryč s devadesátkami. Úprava vrátila vile prvorepublikovou něhu - CzechCrunch
    https://cc.cz/pryc-s-tragickymi-devadesatkami-rekonstrukce-vratila-olomoucke-vile-jeji-prvorepublikovou-nehu/
    ZCR
    ZCR --- ---
    JASMINOVA: sry za ranní nedovtipnost, ale po je který stav - modrej nebo vyhnanej vo štok?
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Vila v ul. Wellnerova, Olomouc. Před (1933), mezi a po. Mezifáze devadesátých let stále k prohlédnutí na google maps.

    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Já a můj bratr, cca rok 1993, Bedřichov a moje dcera s jeho synem minulý týden Studenov.

    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Po a pred..TLOU.

    The Bloater was played by Adam Basil, a 6’6” U.K. stuntman who worked on “Game of Thrones”
    Prosthetic Makeup Designer Barrie Gower estimates the entire bloater suit weighed 40 kilograms or more, roughly 88 pounds.

    there were 10-15 stunt performers dressed in clicker costumes and 40-60 infected. It took a team of 65 prosthetic artists five hours to finish all the makeup. Since the clicker attack takes place at night, the makeup process would start around 3 or 4PM to begin shooting at 9PM

    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Před:
    Rob Zombie, mnoho let tomu nazad
    Rob Zombie - Dragula
    https://youtu.be/EqQuihD0hoI


    Revolting Children z Matildy
    Revolting Children (Full Song) | Roald Dahl's Matilda the Musical | Netflix
    https://youtu.be/EzPZ9VCCRmU


    Po:
    někdo si uvědomil, jak to jde k sobě
    Matilda Revolting Children dance recut to Dragula
    https://youtu.be/XUstq-4XKKs
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    TAMARIX: Jsme ve Španělsku,tak neznám místní zákony, ale mám obavu,že by to stejně nikdo neřešil. Jinak,na Konťáka se stála fronta,kdo mu dá nejlepší domov.Muž si ho chtěl nechat,ale já byla ta rozumná. Nemyslím si,že dodávka s urvanyma detma a velkou cubou co na psy pouští hrůzu by bylo pro tyranou civavu vhodný místo k rekonvalescenci.Jinak bych i řekla, že to bylo osudový shledání,ale v tom pojízdným cirkusu co žijeme by mu nebylo dobře..
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SALVATOR: tlapžižka je boží!
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SALVATOR: terminator
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    LEMRICKA: Tyjo, to už je na trestní oznámení. Děsí mě, že ten člověk funguje ve společnosti.. Strašný fakt.. Ať vám dělá nový kámoš radost, vy jemu nepochybně. Děkuju..
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SALVATOR: Slim Jim?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LEMRICKA: Sem zvědavej, jak mu budou v novým domově říkat. Bratr Tlapžižka? Hafushe Dayan?
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    LEMRICKA: Někdy si moc přeju, aby peklo fakt bylo.
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    14dní zpět zachránil můj muž z popelnice týranýho drobečka co vypadal,že se nedožije večera..A dnes už má nový milující domov a už bude jen a jen dobře!!!

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MATEEJ: chapu tvuj point, ale ty pismofonty tehdejska byly i vytvarne mnohem lepsi na koukani. Ty "dnesni" jsou zlo. Mirnix tirnix najebat neco ve fotoshopu, povesit na zed a jedem :(
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    MATEEJ: Ale tehdy to bylo všechno hezky sladěno do černobíla, včetně lidí, takže to rozhodně tak nerušilo:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam