• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Tak to asi nemá v mém případku smysl darovat. Mám jich poměrně dost, ale většinu šedivých, dříve nazrzlých.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HOWKING: jako hezký video, akorát ty vlasy musí mít opravdu všechny v tom pramenu délku 35cm+, kratší se vycesou a vyhodí, z tebe by bohužel asi nebylo moc použitelného, se vší úctou. Zároveň na jednu paruku je nutné zhruba vlasy ze 3 lidí, nejdražší je ale stejně ta práce vlasenkare.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Taky vlastně před a po video :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    GRANTORINO: Já tak dlouhé vlasy měl. Předtím, než jsem se nechal ostříhat na ježka jsem je stáhl gumičkou a že si je nechám na památku (nenapadlo mě, že by mohly být darovány).
    Stříhali dohola malého chlapečka...
    https://youtu.be/yDbvWp6BREI

    Ale proč to píšu. Když jsem se na ně nedáno koukal, tak jsou tak křehké, že se rozpadají při dotyku. Má to vůbec smysl je darovat, když mají tak malou trvanlivost? Není lepší syntetická paruka?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: *hnědé, světlé samozřejmě taky, ale nebarvené každopádně
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HUGH_BOYLAN: právě, že je to složitý v tom, že musíš mít ideálně tak 35 cm vlasů, ale + něco, aby ti zbylo po ostříhaní, což už je fakt mít hodně.
    Potom ideálně u kadeřnice, která to vezme do zagumičkovaných pramenů, ještě z toho část vyčeše. Bývalo to za střih, ale teď už si to normálně platíš. No a ona to pošle.
    Anebo to zkusíš zagumičkovat a střihnout doma, ale jak to bude a) krátký, b) blbě střihly, c) zacucha se to v obálce... Tak to hodej do koše...
    A preferují hnědý dětský vlasy. Některé barvy nevyuzijou, takže šedivý nejspíš vůbec...
    Pokud si ten dotaz myslel voe seriózně :))
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: no prave, me na jatecni delku nedorostou nikdy ;)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: A jak to prosím probíhá? Berou i šedivé vlasy?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: no nám rovnou řekli, že to má dcera na hraně, tak jsme se na to vyprdly... Navíc těch vlasů potřebují hodně.
    Nakonec jsme je darovaly mojí bývalý učitelce z lidušky v důchodu na příčes XD
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GRANTORINO: nerozporuju, delsi jsou lepsi, resil jsem to, kdyz jsem chtel taky darovat
    ENDER
    ENDER --- ---
    Ja jenom doufam, ze si vzadu nechal muleta!
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    GANDHI: spíš teď mohu konstatovat, že ženský to mají fakt těžší než my. Místo 5ti minut jsem to hodinu umyval a pak mi to další dvě schlo. Jsem rád, že k tomuto prozreni jsem došel díky vlasům a ne třeba, že sem musel rodit penisem:)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    PALEONTOLOG: 25cm je málo, na skutečně využití chtějí od dárců 35cm, opravdu co nejdelší...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SCHWAB: kde se dneska holi... kdo tam chodi a proc.. netreba patrat dal
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SALVATOR: asi jinej úhel pohledu. Asi bych to nechal bez těch popisků.
    Který mi teda přijdou, že je tam někdo přidal až časem k původnímu obrázku. Nejsou vůbec potřeba.


    ... a svoji dávku OT na vlákno jsou už asi přepískl :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SCHWAB: Proč ne? Odehrává se v roce 1985 a točený to bylo v roce 1985. Pravda, podle Wiki začalo natáčení už v 84., ale až v listopadu, takže podle mě hlavička toho sloupce docela sedí.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    TEDOVSKY: jakožto holiče by tě měly zajímat vousy a do vlasů nekecat xD
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HOCH2: klobouk dolu pred tim, ze ses dokazal o ty vlasy x let starat takovym zpusobem, ze jsou vhodny k pouziti.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    JASMINOVA: chápu, dobrý, roztomilý, ale ty ten první sloupec by imo neměl být nadepsaný 1985 :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HOCH2: těšil jsem se, až se vyjádříš s tím, že to jsi ty :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam