• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    K 20tému výročí vtrhnutí americké armády do Iráku

    120metrová jachta Al-Mansur, kterou finská společnost Wärtsilä dokončila v roce 1983. Tehdy loď s osmi palubami a poháněná 15 tisíci koňmi tehdy vyšla na 25 milionů dolarů (560,65 mil. Kč), v dnešních cenách by to bylo třikrát víc. Skutečná aktuální hodnota takové jachty by ovšem byla daleko vyšší, šlo totiž o skutečný kolos s „bondovskými hračkami“.

    (...) Al-Mansur měl nicméně tu smůlu, že byl zařazen do iráckého námořnictva, jakkolv nebyl nikdy vojensky využit. Rozvědka Spojených sil však zjistila, že pro vojenské účely je využívána radiová komunikace lodi. Do vzduchu tak vzlétly dvě stíhačky F-14 Tomcat, které krátce poté jachtu zasáhly na vjezdu do přístavu v Basře.

    Inside Saddam Hussein's yacht | World news | The Guardian
    https://www.theguardian.com/world/gallery/2008/nov/04/saddam-hussein-yacht
    https://www.autoforum.cz/zajimavosti/z-nekdejsi-luxusni-superjachty-saddama-husajna-je-dnes-jen-potopeny-rezavy-vrak-dnes-by-stala-miliardy/?#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box



    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MALATI: předpokládám, že tedy při akci jeden život zachráněn a druhý ztracen :) Zúčastnil jsem se jednou pátrání po mrtvých, když se na útesu v bouřce převrátila přeplněná kocábka s místními (kteří neuměli nikdo plavat) a tam mě někdo chytnout za ruku, tak asi nastane okamžitá smrt leknutím ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MALATI: voni hlavne nepocitali, ze nekdo prezil...

    Harrison Okene: Moment divers find man alive in sunken ship off Nigerian coast
    https://www.youtube.com/watch?v=um1ym9u8XaA
    MALATI
    MALATI --- ---
    SITH: Viděla jsem video z té záchrany, byla to haluz... prostě potápěče najednou někdo chytil za ruku...
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Už to neřešte a nechte ho být, byl jsem rád, že jsem nechal volnou milf kadeřnici než holiči, protože se chci líbit ženám. Kdybych chtěl být atraktivní pro muže, tak využiji nějakou buznicku z barbershopu :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KOPRETKA: a co potom ty 4 id co mu dali paleček
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TEDOVSKY: ty máš ale zvrácenej vkus...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: tak to je jejch prace, ja tam loni v zime vypoustel nejakou hraz, ale ohryz jsem nevidel
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Páreček už je zabydlený taky v Tichém údolí / údolí Únětického potoka. Zatopili to tam pěkně.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PLAVEVA: bobtail/bearded collie :)
    my to s páničkou zrovna nemáme jednoduché, a Frida, její, tomu moc nepomáhá :D
    laughing with tears in my eyes, lalala..
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    ZSIS: to je beardedka?
    ( vlevo a vpravo dycynky dohromady)
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    SITH: díky, to je moc hezká trasa! Mimochodem v dětství jsem znávala starou paní (tipuju rok narození cca 1915-20), která prvních patnáct let života strávila na Kocandě. Vyprávěla mi, jak se coby dítě hlubokým sněhem brodívala do školy do Manětína a zpátky. Tak teď si k lokalitě mentálně připínám ještě bobry :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HOWKING: Určitě se dají udržovat, aby se nerozpadaly.
    SITH
    SITH --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: červená z Manětína na Frantům mlýn a Kocandu
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    SITH: moc prosím o bližší lokaci, Manětínsko mám důkladně prochozené a o bobrech jsem nevěděla
    SITH
    SITH --- ---
    bobři v okolí Manětína

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    v pravo v prvnich dnech doma, to ji bylo par tydnu.
    v levo ted po roce.
    neni to teda tak napinave, ale zas, je to Frida.

    SITH
    SITH --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam