• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MALATI: předpokládám, že tedy při akci jeden život zachráněn a druhý ztracen :) Zúčastnil jsem se jednou pátrání po mrtvých, když se na útesu v bouřce převrátila přeplněná kocábka s místními (kteří neuměli nikdo plavat) a tam mě někdo chytnout za ruku, tak asi nastane okamžitá smrt leknutím ;)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MALATI: voni hlavne nepocitali, ze nekdo prezil...

    Harrison Okene: Moment divers find man alive in sunken ship off Nigerian coast
    https://www.youtube.com/watch?v=um1ym9u8XaA
    MALATI
    MALATI --- ---
    SITH: Viděla jsem video z té záchrany, byla to haluz... prostě potápěče najednou někdo chytil za ruku...
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Už to neřešte a nechte ho být, byl jsem rád, že jsem nechal volnou milf kadeřnici než holiči, protože se chci líbit ženám. Kdybych chtěl být atraktivní pro muže, tak využiji nějakou buznicku z barbershopu :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KOPRETKA: a co potom ty 4 id co mu dali paleček
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    TEDOVSKY: ty máš ale zvrácenej vkus...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SPIKE411: tak to je jejch prace, ja tam loni v zime vypoustel nejakou hraz, ale ohryz jsem nevidel
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    SITH: Páreček už je zabydlený taky v Tichém údolí / údolí Únětického potoka. Zatopili to tam pěkně.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PLAVEVA: bobtail/bearded collie :)
    my to s páničkou zrovna nemáme jednoduché, a Frida, její, tomu moc nepomáhá :D
    laughing with tears in my eyes, lalala..
    PLAVEVA
    PLAVEVA --- ---
    ZSIS: to je beardedka?
    ( vlevo a vpravo dycynky dohromady)
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    SITH: díky, to je moc hezká trasa! Mimochodem v dětství jsem znávala starou paní (tipuju rok narození cca 1915-20), která prvních patnáct let života strávila na Kocandě. Vyprávěla mi, jak se coby dítě hlubokým sněhem brodívala do školy do Manětína a zpátky. Tak teď si k lokalitě mentálně připínám ještě bobry :)
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HOWKING: Určitě se dají udržovat, aby se nerozpadaly.
    SITH
    SITH --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: červená z Manětína na Frantům mlýn a Kocandu
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    SITH: moc prosím o bližší lokaci, Manětínsko mám důkladně prochozené a o bobrech jsem nevěděla
    SITH
    SITH --- ---
    bobři v okolí Manětína

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    v pravo v prvnich dnech doma, to ji bylo par tydnu.
    v levo ted po roce.
    neni to teda tak napinave, ale zas, je to Frida.

    SITH
    SITH --- ---
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    HOCH2: po tom vsem co jsi dneska zpusobil nam dluzis jedno pred a po. Jak se ted citis? Bez hara.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    GRANTORINO: Tak to asi nemá v mém případku smysl darovat. Mám jich poměrně dost, ale většinu šedivých, dříve nazrzlých.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    HOWKING: jako hezký video, akorát ty vlasy musí mít opravdu všechny v tom pramenu délku 35cm+, kratší se vycesou a vyhodí, z tebe by bohužel asi nebylo moc použitelného, se vší úctou. Zároveň na jednu paruku je nutné zhruba vlasy ze 3 lidí, nejdražší je ale stejně ta práce vlasenkare.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Taky vlastně před a po video :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam