• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TAP: Jaký parkety?
    TAP
    TAP --- ---
    a sakra. parkety v koupelně a ještě na zdi. jdu pomalu štípat dříví pod popcorn
    KOPI
    KOPI --- ---
    pracovní před a po
    Rekonstrukce bytu na Vinohradech

    SITH
    SITH --- ---
    Areál Skalka, Mníšek pod Brdy

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    CERNAAMODRA: už to studuju, studuju. Ta tvoje je mnohem víc Wednesday :)))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SCHWAB: https://www.netflix.com/title/81231974
    Takže jo, nějaká nová :)
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    SCHWAB: Je to ze seriálu z roku 2022.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    CERNAAMODRA: to je nějaká nová Wednesday Adamms nebo úplně jiná Wednesday?
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    V sobotu sly ale s kamoskou za Wednesday a Enid. Fotku ciziho ditete ale radsi davat nebudu, tak jen Wednesday. Takhle pozovala, kdyz s ni delali rozhovor do Déčka.

    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    NOFNAK: Byla, jina takova Leia tam nebyla:-) ja mela svyho 15 let staryho ošoplstanýho Noxe. Taky snad nekde najdu pred a po. Pred - pohodlny kostym, co na me visi, Po - jsem v tom nacvakla jak housenka, protoze +15 let a +30 kg. Ale moje "nejuspesnejsi" a nejstarsi veci, co byly k videni na Comi conu, byly Tardis (v podzemi) a Goa'uld (na panelu s RDA).

    MOIRAIN: Nakonec mam za 8K Husqarnu z šicího centra v Čakovicich, 5 let zaruka.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    CERNAAMODRA: Nebyla s tím na Comic conu? Včera mi zrovna kolega, jeden z organizátorů, ukazoval fotku velmi podobnou této, že ho velmi zaujalo, jak maminka i holčička přišly v perfektních kostýmech.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    CERNAAMODRA: co sis vlastně nakonec pořídila za nový šicí stroj?
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    tak tedy moje před a po ze stejné akce
    šila jsem halenu, kabát, upravila boty, ať je s kalhotama v botech zapnu + takový postroj z popruhů, koženou vestičku jsem si nechala vyrobit
    pokud někdy seženu cenově snesitelnou látku, tak třeba iten kabát ušiju znova, aby byl z podobnějšího materiálu, takhle je z bavlněného sametu, protože en byl prostě ve slevě, halenu taky znova, protože to dělá cosi podivného a navíc je ze zoufalství nad nemožností sehnat materiál aspoň přibližně přírodní, z polyesteru a to já dost nerada, postroj si nechám někdy udělat z kůže, až vychytám to jak to sedí, zatím to různě odstává
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    TOOMIX: 15hodin broušení, sousedi museli šílet radostí! :-)
    Ale super PRED/PO
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    THEFLON: Děkuju, líp se mi podařilo trrfit kalhoty a boty, ale nemam jeste fotky. Taky kanekalon je o chlup svetlejsi nez mela ten den vlastni vlasy, protoze se dokonale nevymyla barva z predchoziho dne. Jo a mam novy sici stroj, se kterym se odvazim sit i vecer, takze spousta hodin navic!
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    CERNAAMODRA: Troufám si napsat, že jsi o třídu překonala originál (pokud je originál napravo :-) )
    Krásná práce!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ZUZKAOU: holka byla dost let mimo někde na studiích v Anglii, ta už si vlastní názor a život asi vytvořila. A co hrajou Zemanovci na novináře bych nebrala vážně, v počtu společných dnů nebyla Ivana jeho manželka možná ani rok.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    HAR4NT: přes hmotnost jednoho mililitru
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Dítě si přálo kostým ze Star Wars. Postave ma byt 10, ale herecce bylo 8, když to točili. Moji je 10 a pul. Barva neni 100%, ale pul roku jsem chodila po vsech moznych latkach a sehnat spravnou kombinaci materialu a barvy se nepodarilo. Jeste je moznost to seprat nebo naopak obarvit a usit znova. Ale treba z toho vyroste :-)

    THEFLON
    THEFLON --- ---
    HAR4NT: Tipoval bych že on tady > https://stavba.tzb-info.cz/tabulky-a-vypocty
    Anebo je Karel Janeček jeho brácha :-D
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SCHWAB: tyve diky za vysvetleni, jak si to prosimte tak rychle spocital?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam