• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    TUILE
    TUILE --- ---
    FILIPSZ: oznaceni kundicky evokuje jen maso, ktery je pouzitelny do postele.
    naproti tomu muzi zahrnuji uplne jinou skupinu.
    myslim, ze vyvazenejsi by to bylo treba s oznacenim
    *hejlove
    *hokejky/kravaty/…
    *svalovci

    zalezi na tom, co ktera kundicka povazuje za vhodnou protihodnotu ke svemu prirozeni.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    LOGO: Používá to vícero lidí v diskusích, které prokazatelně navštěvuješ, tak asi jen nedáváš pozor.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: a byla už kapilární třáseň?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LOGO: v tomhle mě tu před lety rozsekalo jedno místní ID, když na mě vytáhlo slovo, co bylo na celým Googlu šestkrát, z toho dvakrát od něj...
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LOGO: dej si to na nyxu nahoře do vyhledávání a uvidíš, jak se to používá. Tak jednou za měsíc, ale někdo to zvládne i dvakrát během týdne:-))
    Každopádně dichotomie teď trhla svůj rekord.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Já se tedy omlouvám, že jsem použila takové cizí, skoro až sprosté, slovo.
    Tak na omluvu třeba Tinu, jo?

    LOGO
    LOGO --- ---
    LIQUID_SOUND: holt jsem asi v jiný bublině.
    LOGO
    LOGO --- ---
    LIQUID_SOUND: já jsem to tady na nyxu (a jinde v médiích) potkal poprvé, a to to mám celkem načtený, jsa více pozorovatel, ne pisatel. A tak nějak předpokládám, že většina nyxího osazenstva nedělá "jen" na stavbě /ve skladu /v zahradnictví...
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    LOGO: No na stavbě, ve skladu nebo v zahradnictví to asi neni běžný slovo, ale jinak se to imo používá zcela normálně.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    VYHULENY_UFO: Když jsem ještě kdysi dávno dělával v Akráči, tak se tam dávaly dámský hajzly za trest. Nebylo nic horšího.
    LOGO
    LOGO --- ---
    NELLAS: já bych se s dovolením zeptal - tvoje použití slova dichotomie - byť se považuju za relativně inteligentního a sečtělýho, musím se přiznat, že jsem si musel vyhledat co to znamená a víckrát si to přečíst, abych to pochopil, má to víc významů dle způsobu použití, kontextu.

    Tys to použila - protože to slovo "normálně" znáš a běžně používáš? Asi jo, neboť by sis to asi nevyhledala, abys ho zrovna tady použila, protože tak snad nikdo neuvažuje. Přijde mně to zajímavý. Na základě čeho jsi to slovo použila?
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    PALEONTOLOG: nutno vsak priznat ze ta zdrobnelina zni straslive teda
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    NELLAS: škoda, že jsi panu kolegovi nepřitakala na ten zaněřádeněj hajzl, bylas to tuším ty, kdo si na to řed časem někde stěžoval :-)) a kundičkám samozřejmě rozumí každý, ono některý ženy těžko definovat jinak
    SITH
    SITH --- ---
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    NEI: no dyt to pisu vlevo dole, mlho
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    FILIPSZ: kundicky - prdele?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NELLAS: kundicky - sourci
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    NELLAS: protoze tak nikdo nemluvi. pokud se napr kamarad pta kamarada zda budou vecer na diskotece nejake hezke slecny a rekne - hele a budou tam nejaky dobry kundy? tak mu kazdy porozumi. oproti tomu, pokud se kamaradky bude ptat kamaradka na to stejne, totiz zda vecer na diskotece budou nejaci fajn chlapci - tak pokud se zepta - hele a budou tam vecer nejaky curaci? nejspis se vzajemne nepochopi a radsi nikam nepujdou.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VYHULENY_UFO: To je zajímavá dichotomie kundičky-muži. Proč ne kundičky-čuráčci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam