• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ALESH: Ta tvoje ma mnohem lepsi atmo
    ALESH
    ALESH --- ---
    Prebal posledni desky Tame Impala (2020) a moje fotka stejného místa (prosinec 2022) v Kolmanskop v Namibia (byla to celkam fuska to v tom obrim arealu najit, zvlast kdyz original je tak upravenej.

    QUIP
    QUIP --- ---
    Na tema "Requiem for a Dream" tu mate Pred & Po v podobe "Director's cut" & "Edited Version" sceny s dildem.
    Requiem for a Dream (Comparison: R-Rated - Unrated) - Movie-Censorship.com
    https://www.movie-censorship.com/report.php?ID=48227
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MEI: Tak máme i jiné kluby
    MEI
    MEI --- ---
    TANTRAMAN: Chtěla jsem to sem dát, ale myslím, že se to nehodí. Hledej "connely requiem black didlo", například.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MEI: Počkej, kde? O tom nevím
    MEI
    MEI --- ---
    MATEEJ: Takže to je ta, co potom jezdila na obřím černým dvouhlavym didlu? Slušný před a po.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    SAT_ANN: Je to nezvyklé, obecně se věkem váha a tuk spíš nabírá, rysy se povolují, ale zrovna Jennifer Connelly vysychá.

    Nevím, do jaké míry je to u ní přirozené a do jaké míry řízené, nicméně ten posun ve fyziognomii byl zjevný už v Requiem za sen (rok 2000).
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    KOPRETKA: Jsem si říkal, že pokud nebude někdo vědět, a zároveň bude hrozně chtít vědět, tak přes Cruise Top Gun: Maverick dohledá, o koho jde.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    MATEEJ: bože to je ten samej člověk? Ve snowpierceru má asi 40 kilo, každou scénu jsem se bála že umře.

    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    JONEZ1: jako zajímá..
    to to do prdele nemůžete rovnou psát k těm fotkám!!!! jako u blbejch tady furt.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    SITH:: kdyby někoho zajímalo, jako teď mě, ze kterého je to filmu, tak Career Opportunities (Divoká noc). Slečně Jennifer bylo tehdy 21. :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SITH
    SITH --- ---
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    3ea86a54f7aa01659eddf53404b7ab94

    jennifer-connelly
    AIJA
    AIJA --- ---
    ALENNAI:
    Ale je ohleduplnější k ledvinám a nepodporuje podagru:-)
    SITH
    SITH --- ---
    KOLOCH
    KOLOCH --- ---
    LIQUID_SOUND: Tvoje bába je Polák. Tyhle 2 můžou i v pytli od brambor a budou kůl!
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Na těch lyžích vypadaj jak nějaký Poláci. Carga na lyže, wtf. To jsem snad neviděl nikdy.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    Zbytek na internetech,)

    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam