• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    EZOUN: Mezi?

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Bachmut / Pripjať

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Captured Japanese mini submarine in the Aleutian islands, 1943 and 2022

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SN0WCRASH: Ale nějaké pěkné půdovky by se tam líbily,)))
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    BLOWUP: díky. dle různých konzultací jsem došel ke stejnému závěru a to ponechat jen separovat tou geotextilii. Je to rodinná chalupa, tak prostě nějaké dupání tam bude vždycky, ale je od vlastní rodiny.
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    WARBABY8: Aktuálně je to zakryto geotextilii a ještě na to přijde rozbalit lepenka. Navíc se budou dělat pohledy z palubek a předstěny z sdk. Myslím, že se to zvládne. Nějaká malá újma se počítá. Je to smrk tak stejně se to časem trochu opotřebí.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JON: Smutna skutecnost je, ze ten zasyp nakonec funguje porad skoro nejlip. Ma hmotnost, neprenasi vibrace a navic se sam utesnuje. Moderni reseni maji s jednim nebo i vice kriterii problem. Za me to udelal presne tak jak to funguje nejlip.
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    KACHNIZON: to vypadá fakt super. Jen se zeptám nebojiš se že během realizace té vestavby se to může dost poničit?
    JON
    JON --- ---
    KACHNIZON: vylepsit akustiku by slo necim soucasnym, stalo by to nejake kacky navic to jiste. A bylo by to jiste lehci - me by prave prislo lepsi tomu zaklopu odlehcit, ale nevim, proto se ptam.
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    JON: a to třeba? Jasně už mám hotovo, ale docela jsem to řešil a nic lepšího jsem nenašel (šlo mi o to zachovat hmotnost 3t a vylepšit akustiku, tedy jen neprozvučnost - vata).
    JON
    JON --- ---
    KACHNIZON: proc jsi tam ten zasyp vracel? Nestalo by za to pouzit tam nejake novejsi min "bordelovite" reseni?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    SITH: Taky Mníšek pod Brdy - barokní areál Skalka.

    80. léta a současnost.

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BOYLER: a co tehly ako dlazba?
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    SEJDA: Popíšu postup a snad bude sloužit i jako odpověď. Pod touto půdou je světnice a jediné na čem byl ten štěrkopísek+plevy byli překládané prkna a místy se to sypalo dolů. Tak jsem zásyp vždy po částech vybral do kýblů a vyluxoval. Pak poupravil záklop (asi milion klínků a mazanina) dal geotextilii a zásyp vrátil. Do vzniklé mezery mezí zásyp a podlahu jsem dal 2x 4cm akustické čedičové vaty (asi 50-60kg na m3). Mezi vatu a zásyp přišla ještě geotextilie.
    Za sebe musím říct, že jako velmi dobré rozhodnutí beru použití 40mm palubky. Velice doporučuji, cena byla asi 850kč za m2
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KACHNIZON: co jsou ty olivove platy, ktere jste davali pod prkna mezi tramy? Styrodur? Vata?
    A je ste mne zajima, co jste delali s tim sterkopiskem. Proc byl nabrany v kyblech?
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    BOYLER: to máš asi jedno, stejně na to pak přijde ještě lino, ne?
    ZCR
    ZCR --- ---
    BOYLER: na parkety si ne každý troufne... ono se o nich snadno mluví, snadno se o nich přemýšlí, snadno se nakupují, snadno se pokládají, snadno se po nich pak chodí - ale skutek utek!
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    KACHNIZON: Nabízí se dotaz…parkety už neměli?)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam