• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SITH
    SITH --- ---
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    R_U_SIRIOUS: 93 srdcovka :⁠-⁠)
    CUKI
    CUKI --- ---
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    S-bírka.

    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    EZOUN: Mezi?

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Bachmut / Pripjať

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Captured Japanese mini submarine in the Aleutian islands, 1943 and 2022

    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SN0WCRASH: Ale nějaké pěkné půdovky by se tam líbily,)))
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    BLOWUP: díky. dle různých konzultací jsem došel ke stejnému závěru a to ponechat jen separovat tou geotextilii. Je to rodinná chalupa, tak prostě nějaké dupání tam bude vždycky, ale je od vlastní rodiny.
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    WARBABY8: Aktuálně je to zakryto geotextilii a ještě na to přijde rozbalit lepenka. Navíc se budou dělat pohledy z palubek a předstěny z sdk. Myslím, že se to zvládne. Nějaká malá újma se počítá. Je to smrk tak stejně se to časem trochu opotřebí.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    JON: Smutna skutecnost je, ze ten zasyp nakonec funguje porad skoro nejlip. Ma hmotnost, neprenasi vibrace a navic se sam utesnuje. Moderni reseni maji s jednim nebo i vice kriterii problem. Za me to udelal presne tak jak to funguje nejlip.
    WARBABY8
    WARBABY8 --- ---
    KACHNIZON: to vypadá fakt super. Jen se zeptám nebojiš se že během realizace té vestavby se to může dost poničit?
    JON
    JON --- ---
    KACHNIZON: vylepsit akustiku by slo necim soucasnym, stalo by to nejake kacky navic to jiste. A bylo by to jiste lehci - me by prave prislo lepsi tomu zaklopu odlehcit, ale nevim, proto se ptam.
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    JON: a to třeba? Jasně už mám hotovo, ale docela jsem to řešil a nic lepšího jsem nenašel (šlo mi o to zachovat hmotnost 3t a vylepšit akustiku, tedy jen neprozvučnost - vata).
    JON
    JON --- ---
    KACHNIZON: proc jsi tam ten zasyp vracel? Nestalo by za to pouzit tam nejake novejsi min "bordelovite" reseni?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    SITH: Taky Mníšek pod Brdy - barokní areál Skalka.

    80. léta a současnost.

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    BOYLER: a co tehly ako dlazba?
    KACHNIZON
    KACHNIZON --- ---
    SEJDA: Popíšu postup a snad bude sloužit i jako odpověď. Pod touto půdou je světnice a jediné na čem byl ten štěrkopísek+plevy byli překládané prkna a místy se to sypalo dolů. Tak jsem zásyp vždy po částech vybral do kýblů a vyluxoval. Pak poupravil záklop (asi milion klínků a mazanina) dal geotextilii a zásyp vrátil. Do vzniklé mezery mezí zásyp a podlahu jsem dal 2x 4cm akustické čedičové vaty (asi 50-60kg na m3). Mezi vatu a zásyp přišla ještě geotextilie.
    Za sebe musím říct, že jako velmi dobré rozhodnutí beru použití 40mm palubky. Velice doporučuji, cena byla asi 850kč za m2
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam