• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MALATI
    MALATI --- ---
    KATIA
    KATIA --- ---
    SITH: Před pár dny jsem tam byla. To centrum je fakt příjemný, velká pěší zóna, večer živo, spousta hospod se zahrádkama. Kulisy mega paneláků nic moc, ale kousek dál pěkně rekultivujou oblast okolo dolu (muzeum a za tím moderní bytovky). Za mě fakt dobrý, kamarádka Polka nechtěla věřit:-))
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    MATISK0: jee tvrz Tichá! Tomu spolku bude snad můj muž dělat kalendář!
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    JASMINOVA: a minimálně hodinový přímý přenos z obřadu
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    TANTRAMAN: byla reportáž na ČT
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    TANTRAMAN: postupne jsem zkoncil prave jen u CTK. ostatni bud prebiraji jejich clanky, nebo pisou servisni veci. seznam sem tam ma neco vlastniho, ale to pak uz prevberou stejen vsichni, jinak ctk asi obsahne vse...
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    MORPHLER: Zrovna tyhle nečtu. Tak aspoň něco
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    JASMINOVA: V médiích ani čárka
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Dnes 81 let od vypálení Lidic.

    1842
    1938
    1946
    1951
    1997
    2021

    SITH
    SITH --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Je to eště před a po, když je to spíš kontinuální, byť nespojitý?

    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    kdyby to nekomu taky v detstvi vrtalo hlavou..

    351316221-255108050439779-3601507343048191121-n
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SITH: Krom toho fotky 2021 a 2023 jsou z jinyho mista. 2023 je asi o 70m bliz k namesti. Dost zavadejici.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SITH: To je vedle Rynku kde stejne neni kam jet a ta triproudovka tam nedavala smysl jiny nez ciste esteticko soumernost napr na vojenskou prehlidku v tech sedmdesatkach, kdy se tam objevila behem stavby stadionu Spodek k jehoz kruhaci to vede. Jezdi tama hlavne MHD.
    A celkove ten kus Katowic je spis smutnej. Na prave strane je masivni zchatrala budova s velkoplosnou reklamou, vedle ni roky opusteny staveniste. A smerem bliz k fotografovi pokracuje prava strana budovou Agata, coz je neco jako honkongskej panelak s minibytama ale polozenej na bok. No a na leve strane nedodelanej park s PizzaHutem a pak pamatnik povstani u kruhace v mori betonu...
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SITH: zelena = prazsky developer zavetril volnou plochu pro vystavbu "bytoveho komplexu".
    DAHY
    DAHY --- ---
    Počkejte, jak nám jednou vytřou zrak. Budou z nich zelená cykloměsta a v Praze se bude pořád řešit, že není dostavěný okruh, takže nemůžeme udělat přechod přes magistrálu.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Wciąż lepiej niż mieszkać w Sosnowcu.
    SITH
    SITH --- ---
    SALVATOR: nevítězství Institutu Václava Klause nad zeleným ekoterorismem pod rudým diktátorstvím Grety
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam