• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MAXI_SHIT
    MAXI_SHIT --- ---
    Už jsem dlouho neotravoval s nábytkem, co? :)
    Tak zde jedna proměna..

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Ájatolláh Sajjid Alí Chameneí (persky آيت‌الله سيد على خامنه‌اى‎ ; * 18. dubna 1939 Mašhad, Írán)
    dole uprostřed je divoká úprava, jak by vypadal bez vousů a turbanu / ne moje, z netu...

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    udělala jsem si takový výběr do koláže
    Sajjid Rúholláh Músaví Chomejní (persky سید روح الله موسوی خمینی‎; Sayed Rūhollāh Mūsavī Khomeynī; 24. září 1902 – 3. června 1989)

    BOBESH
    BOBESH --- ---
    zase sem nekoho objevil ve Star Treku :))

    Famke Janssen



    X-Men



    a po plastice :/

    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    HAR4NT: fskutečnosti Arkansas
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GUMBA: omg tak ono je to jeste trochu jinak:)))
    Kansas City (Missouri) – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Kansas_City_(Missouri)
    Kansas City je největší město státu Missouri v USA.....Město je urbanisticky spojené se stejnojmenným městem Kansas City v sousedním státě Kansas.
    Obě sídla jsou společně s dalšími městy součástí metropolitní oblasti Kansas City.

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SITH: Ta cast na stare fotce je podle nekterzch popisu krizovatka Main Street a 9th

    coz je tady.. a vsimni si ten most drahy napric...
    Mapy Google
    https://www.google.com/maps/@39.1025563,-94.5831146,3a,75y,169.6h,108.87t/data=!3m6!1e1!3m4!1sJAF58daDEAZpIPvkCjwKOg!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu

    HNILOB
    HNILOB --- ---
    RENAT314: fakt hezke. Penezenka? Dej pak fotku az to bude hotove!
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    HAR4NT: Přesnou historii nevím, ale tipuju, že tady to se to odehálo přesně stejně jako u toho Těšína. Myslím, že to Kansas City vzniklo ještě ve francouzské Luisianě nebo co předcházelo dnešním hranicím Kansasu a Missouri. Ona jsou z našeho pohledu ta americká města i státy strašně mladé, tuším že Utah nebo jiný podobný kousek se stal státem unie teprve na přelomu 19. a 20. století...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GUMBA: jasne, ale Tesin nevzniknul na hranici zejo:) byl rozdelenej po iksstech let existence, tohle spis pres hranici expandovalo ne?:) vlastne ani nevim, esli bylo driv to mesto nebo stat..

    Jeste me bavi St. Louis a East St. Louis;)
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    HAR4NT: Ono je to jedno město sahající přes hranici, takovej americkej Těšín. Ale jo, vetší část je v Missouri
    GECKO
    GECKO --- ---
    ENDER:
    SITH: Spíš je otázka, proč si myslíme, že to je stejné místo a stejný pohled... Na staré fotce je vidět č. 915 a takové na Main St. v Kansas city existuje ale tam by to srovnání nevypadalo tak děsně i když to je nedaleko a místo se taky radikálně změnilo...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: bacha na to, Kansas je stat a Kansas city je mesto ve state Missouri:))) ale je to hned vedle, ne jako Washington a Washington D.C.
    SITH
    SITH --- ---
    ENDER: nalezeno zde :)

    727 Main St
    Mapy Google
    https://maps.app.goo.gl/UjP9UV1wEdt662mk9
    FILIPSZ
    FILIPSZ --- ---
    FRK_R23: neni ale mohla by byt!
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    FRK_R23: tak voni si tam na ty chodníky moc nepotrpěj :)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SITH: Tak jsem prošel celou Main st. v Kansasu a ta fotka neni z Kansasu (2015 verze).

    Nicméně i tak to bylo zajímavé, protože na celé Main st. jsem teda neviděl snad jeden chodník...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ENDER: Možná si na něco přišel. Žádná taková křižovatka v Kansas City na Main st. neni...
    ENDER
    ENDER --- ---
    SITH: muzes hodit googlemaps odkaz? dik
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SITH: Toto se líbí @ODS_Praha
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam