• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SITH: Tak jsem prošel celou Main st. v Kansasu a ta fotka neni z Kansasu (2015 verze).

    Nicméně i tak to bylo zajímavé, protože na celé Main st. jsem teda neviděl snad jeden chodník...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ENDER: Možná si na něco přišel. Žádná taková křižovatka v Kansas City na Main st. neni...
    ENDER
    ENDER --- ---
    SITH: muzes hodit googlemaps odkaz? dik
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SITH: Toto se líbí @ODS_Praha
    SITH
    SITH --- ---
    Kansas city

    PEDROBEAR
    PEDROBEAR --- ---
    MATT: a tak tam das jinou barvu abys to o 7 vrstev pozdeji omylem vyhrabal tam kdes to uz predtim nekolikrat prohledal a nebyla tam
    MATT
    MATT --- ---
    RUTHLESS: dyt je to primarne o hledani zrovna ty jedny kosticky, kterou chces a nemuzes najit ;))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RUTHLESS: skládání překvapivě funguje digitálně líp. Jakmile se v tom člověk procvičí, tak si najde kostičky za pár vteřin a mastí to o sto šest. Jinak by to mělo bejt všechno postavitelný i v reálným světě, akorát mi chyběj love. Ten program ti rovnou spočítá cenu dílků, momentálně jsem někde kolem 150.000$, pokud se najde dostatek sponzorů, jsem víc než ochotnej to jít postavit na půdě.
    KONOPKA
    KONOPKA --- ---
    RUTHLESS: Tak lego je docela drahy koníček. Takhle si clovek muže vymodelovat a pak koupit kostičky na fyzickou repliku. Nebo proste jen tak si skládat bez hlubšího záměru. Nekdo má na odreagování střílení nacku, někdo buduje civilizace, další zas jede Solitare, někdo staví světy z kosticek. Minecraft je více méně taky lego a jak je populární.
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SCHWAB: Hlavně u tohodle to vlastně nechápu. Na legu je zábavný to skládání kosticek. Takže mě a u nenapadlo, ze by to někdo dělal jen v počítači :-) protože to nejlepší ze skládání je pryč :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RUTHLESS: člověk se cejtí podvedenej, ale co mu na to oni řeknou? maximálně OK, boomer.

    si pak říkám, že moje paranoidní představy rozhodně nemizí.

    smířil jsem se už z hodně věcma, ale s virtualizací stavění Lega?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SCHWAB: Total. Úplně mi to zkazilo prvotní nadšení.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    RUTHLESS: hned je to vo něčem jiným, co? skoro jako s těma UI obrazkama/fotkama
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    OMNIHASH: V jakem programu je to dělané ?
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    JOPS: Aha. Já už jsem doufal, ze to má realne.
    JOPS
    JOPS --- ---
    RUTHLESS: to je render, komplet vymodelovane v PC, stavis si Lego v PC, tezce navykova vec a vystup vypada uplne super
    ADAMFC
    ADAMFC --- ---
    SITH: já sem tam právě jel, že se někam dostanu. Můžeš si tam udělat kolečko akorát a jet pryč. Se divim, že z toho už neni doupě
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    CRAZY_IVAN: 100%, navic neboli, kdyz se na to koukas. Treba je neco v dlouhodobym planu.
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    ADAMFC: tipuju, že až tam vzrostou ty stromy, tak to bude o něčem jinym (a už teď lepší, než kdyby tam byla nepřístupná betonová střecha no)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam