• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    SITH: tohle je fakt strasny:/
    SITH
    SITH --- ---
    Hrdinům sláva

    JON
    JON --- ---
    BLOWUP: a neni to tak, ze architekt je clovek, kterej si za tvoje penize stavi svuj pomnik. Cilize kruhem zpet - vsechno je umeni (if you're brave enough).
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    LUSINDA: V tom pripade moje poznamka snad nebyla uplne zbytecna. Kdyz vidim ty obrazky z tech realizaci dole, tak potichu lituju, ze se jejich autori nerozhodli radsi malovat jeleny v riji (a to autory toho baraku na vaclavaku osobne znam)

    (muj dedecek byl taky architekt, a ten mi rikaval, ze jedine dve architektonicke discipliny ktere je mozne povazovat za umeni jsou nahrobky a pomniky :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BLOWUP: tyjo nedělej si srandu nás jako budoucí kunsthistoriky v Praze učili, že architektura je to nejvyšší umění :-D a užité umění není vůbec umění
    RADUZA
    RADUZA --- ---
    JASMINOVA: Mladý Gene Hackman!😍
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    JASMINOVA: Uzivit nahovno*:D
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    BLOWUP: umění, kterým se dá uživit ☝️ (to už jsem slyšela několikrát)

    Ať jen nekrafu, mladej nedávno slavil první narozeniny, z deky skoro vyrostl.

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JASMINOVA: hlásí 5100 mrtvých :(
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SUOTAM:
    77WHITE:

    to je tak, kdyz nekdo nezodpovednej architektum namluvi, ze architektura je vlastne umeni.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    SEJDA: von ten beton taky nemel ocividne zadnou funkci, ten prvek byl jen na ozdobu. Lepsi jak socha zensky...
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Derna, Libye.

    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SITH: tady musim rict, ze vysledek je lepsi nez vizualizace. Ja byl demonstrovat, jednak proto, ze mi prijde v principu uchylne demolovat plne funkcni a esteticky vyhovujici dum, a jednak proto, ze vizualizace svou barevnosti na namesti pusobila jako pest na oko. Nastesti ale pouzite materialy jsou strizlivejsi a ackoliv v pohledu zdola nici pohled na Muzeum, jak se predpokladalo, v pohledu od Muzea se mi to libi.
    ALESH
    ALESH --- ---
    SUOTAM: Chtěli jsme to udělat co nejlíp, a dopadlo to jako vždycky
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SUOTAM: ocel je levnejsi nez beton? Takze masu hmoty nahradili oplechovanym prazdnym prostorem? tomu rikam downgrade.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    v navrhu jsou ty polygonove tvary cele z betonu, vychazelo to ale moc draze a bylo to komplikovane na statiku, tak se nakonec udelaly z betonu jen dole a vrsek je z cortenu... no a tomu se pak podrizovalo ostatni
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    SUOTAM: tady je ten rozdil hlavne docela legracni. Proc prohodili ty barvy? Kazdopadne realita se mi libi vic nez navrh.
    SUOTAM
    SUOTAM --- ---
    MAWERICK: to mas pravdu, nicmene na rozdil mezi navrhem a realitou to zadnej vliv nema
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SUOTAM: to "Po" je imho dost zavadejici... je to foceny v zime kdy jsou ty stromy proste opadany a nejspis i celkem brzo po dostaveniprotoze ten spodek ma na sobe hodne brectanu
    ENDER
    ENDER --- ---
    APPU: Ja se trosku obavam, ze tohle je finalni stav ty venkovni fasady..
    APPU
    APPU --- ---
    ENDER: Tady se ještě bude dodělávat. Hlavní bylo udělat vnitřek, aby se mohlo hrát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam