• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    OMNIHASH: Letos mě tam v centru děsily tábory fentanylových nuzáků. Ale i v San Diegu a San Francisku.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOCHANSKA_CH: LA bylo náhodou na přelomu minulýho století vcelkem šik město, bohužel to celý padlo za vlast při stavbě nového centra o třicet let pozdějš.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    JAROUSH: výšku jsem neřešil, mám rozdíl mezi chdbou a kuchyní skoro 2 cm a uvědomil jsem si to, až když jsem začal ty podlahy řešit, takže tohodle rozdílu si taky nevšímám
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    JAROUSH: prahem?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    PUPEK: výšku oproti ostatním mistnostem jsi vyřešil jak?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    jak jsem sliboval, tak tady jsou parkety. Byl to trochu šok, když jsem odkryl lino a viděl jsem tu poctivost s jakou byly desky přibitý a jakejma hřebíkama

    COCOBANANA
    COCOBANANA --- ---
    Stellan Skarsgård a Alexander Skarsgård

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ENKATT: Já to mám jako relax u televize. Delam neco rukama a je to fajn. Baví mě to.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ENKATT: Hele naši na to mají takovej strojek, kterej to jabko oloupe, odstrani jadřinec a zároven nakraji na rovnomerny platky. Takže jabka chodi sbirat fakt zadarmo, vecer si k tomu na pul hodku sednou a nasusi krizal pro vsechny vnoucata. Rozhodne to neni zadny piplani:-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    JIMX: tohle se nevyplatí ani když jsou ty jablka zadarmo. práce, čas, elektřina... hrozný piplání
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    JIMX
    JIMX --- ---
    Podzimní radosti :-)

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    SITH: Ze kdy to je? Včera?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Reklama neukazuje ubohy prumer reality, no to snad NE
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    TAMARIX: .)) dodneska si pamatuju, jak stylistka lepila ta sezamova seminka na bulku vterinakem
    Tricks Advertisers Use To Make Food Look Delicious! DIY Food Photo Hacks and More by Blossom
    https://www.youtube.com/watch?v=MflT0I7ZPCs
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    Ana De Armas & Adrien Brody as Marilyn Monroe & Arthur Miller in "Blonde" (2022)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    JONEZ1: Jo Bulhasko! Tak to sedí naprosto přesně! Rostlinná výroba, nerostné bohatství a blízko Bosny! ;) Slečna bude určitě z Nýdnolu! :D Neznal jsem ale R.I.P. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam