• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Bylinkový záhon (podzim a léto)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LORD_DE_SEIS: někdo kopíruje náš styl, jak to děláme u nás v práci! Podnikneme právní kroky!
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Oprava zábradlí v havarijním stavu (Hradec)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MLIKARNA: jeee, to je pěkný. Díky, že nešla jen do kamen.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    HEINZZ: díky moc, pořád mě to baví :) se někdy stavte něco si vytočit ;)
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MLIKARNA: Mliko bavi me pozorovat jak ti to soutruzeni jde, kazdej dalsi vyroek lepsi nez ty predchozi, smekam kloboucek. = )
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Díky ID Martina za špalek arónie, hodila mi ho až před barák cca dva roky zpět :)

    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    OMNIHASH: Letos mě tam v centru děsily tábory fentanylových nuzáků. Ale i v San Diegu a San Francisku.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KOCHANSKA_CH: LA bylo náhodou na přelomu minulýho století vcelkem šik město, bohužel to celý padlo za vlast při stavbě nového centra o třicet let pozdějš.
    KOCHANSKA_CH
    KOCHANSKA_CH --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    JAROUSH: výšku jsem neřešil, mám rozdíl mezi chdbou a kuchyní skoro 2 cm a uvědomil jsem si to, až když jsem začal ty podlahy řešit, takže tohodle rozdílu si taky nevšímám
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    JAROUSH: prahem?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    PUPEK: výšku oproti ostatním mistnostem jsi vyřešil jak?
    CORNELA
    CORNELA --- ---
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    jak jsem sliboval, tak tady jsou parkety. Byl to trochu šok, když jsem odkryl lino a viděl jsem tu poctivost s jakou byly desky přibitý a jakejma hřebíkama

    COCOBANANA
    COCOBANANA --- ---
    Stellan Skarsgård a Alexander Skarsgård

    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    ENKATT: Já to mám jako relax u televize. Delam neco rukama a je to fajn. Baví mě to.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ENKATT: Hele naši na to mají takovej strojek, kterej to jabko oloupe, odstrani jadřinec a zároven nakraji na rovnomerny platky. Takže jabka chodi sbirat fakt zadarmo, vecer si k tomu na pul hodku sednou a nasusi krizal pro vsechny vnoucata. Rozhodne to neni zadny piplani:-)
    ENKATT
    ENKATT --- ---
    JIMX: tohle se nevyplatí ani když jsou ty jablka zadarmo. práce, čas, elektřina... hrozný piplání
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam