• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    MALATI
    MALATI --- ---
    VERONIKAEMA: Zrovna teď řeším pro děti... jakože to bolelo? Nemají být ty neviditelný bezbolestný?
    HEINZZ
    HEINZZ --- ---
    MLIKARNA: to je na me moc umčo, me spis laka soustruzeni zeleza a to chce jinaci masinu.. = D ale treba me nekdy vetry tvym smerem zavanou. = )
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    A ještě teda přihodím jeden svůj kostým, po dlouhé době jsem nešila jenom na dítě. V tašce je porcelánový hrníček a další vybavení na tasseomantii a ušila jsem ji z darovaných zbytků látek a povlaku na polštář.

    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    JONEZ1: A je to 85% velikost, protože dítě je vysoké jako 85 % Harrisona Forda.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    JONEZ1: Je to tenhle model: https://www.thingiverse.com/thing:1915956
    Moc hezky se s tim dělalo, kamarad mi to vytiskl, s ditětem jsme to lehce obrousili a zacistili skalpelem, pak uz to stacilo jen secvakat (az na par mist). Ale pro jistotu jsem ty spoje zakapla gelovym vterinakem. Spoust je na gumicku, takze se da stisknout.
    Nakonec je to striknuty primerem co mam na figurky a domalovany "kovovou" barvou. Nektere steftiky jsem nahradila minišroubkama co mi zbyly z loňského blasteru.
    Jinak opet pocitam s tim, ze to dite rozflaka nejpozdeji o skolnim hallowenu.
    Ted jeste pasek, holster, holinky, triko, kalhoty a vestu. Je to celkem narocnej konicek, ale stoji za to.
    JONEZ1
    JONEZ1 --- ---
    CERNAAMODRA:: moc pěkná "stříkačka".
    Smím se zeptat na pár technických detailů? Typu jestli jste to tiskli doma s pomocí nějakého modelu z internetu nebo sami kreslili ve 3d, jestli to je slepený nebo sešroubovaný, a tak podobně :-).
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Dítě se zbláznilo do Harrisona Forda a nutně tak potřebuje kostým Hana Sola. Tenhle blaster šel mnohem líp, než vloni na Manda, takže fakt jen pár hodin práce. Teď už jen zbytek kostýmu:-) vlasy budem řešit parukou, protože na princeznu Leiu (malou ze seriálu) potřebuje své dlouhé.

    RADUZA
    RADUZA --- ---
    MLIKARNA: Napiš mi to také, pls. Ď.
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    JIMX:
    PAJAOVA:

    Díky za ZV, e-shop je v začátcích, tak to tam lépe doplním a ano, je to v Kamenici a pojďme případně zbytek dořešit v poště, ať nás tu nekamenujou :)))
    PAJAOVA
    PAJAOVA --- ---
    MLIKARNA: to je u tebe v Kamenici (musel jsem dohledat v obch. podminkach) nebo kde? (btw. par baraku vedle tebe pravidelne "hlidame" svagrovi barak, kdyz jedou na dovcu :D)
    JIMX
    JIMX --- ---
    MLIKARNA: to bych možná pořídil taťkovi jako dárek ... ale ... fakt složitě jsem na tom webu hledal nějaký kontakt (resp. to, kde ta dílna je) ... až teda v obchodních podmínkách je nějaká adresa, ale netuším, jestli je to jenom sídlo nebo tam ta dílna i reálně je ...
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    LORD_DE_SEIS: Jak říká staré české přísloví, prostorová diskontinuita hmotného tělesa neovlivní časovou kontinuitu procesu nanášení laku na jeho povrch. V Lotyšsku na to jdou jinak, před nevyhovující zábradlí se přidá další zábradlí a když i to už přestane vyhovovat, přidá se další.
    Po po po:

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    CAMELLA: 🤦
    ENDER
    ENDER --- ---
    LORD_DE_SEIS: Musim rict, ze se mi take moc libi neodstraneni stareho nateru a proste pretreni novym! :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    KOPRETKA:
    Zážitkové soustružení - Soustružím dřevo
    https://www.soustruzimdrevo.cz/zazitkove-soustruzeni-2/

    Pro nyxaky sleva :)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    MLIKARNA: neříkej dvakrát, vždycky jsem to chtěla zkusit..
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Bylinkový záhon (podzim a léto)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LORD_DE_SEIS: někdo kopíruje náš styl, jak to děláme u nás v práci! Podnikneme právní kroky!
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Oprava zábradlí v havarijním stavu (Hradec)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MLIKARNA: jeee, to je pěkný. Díky, že nešla jen do kamen.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam