• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TOXICMAN: ten dobovy barak v pozadi je top.
    TOXICMAN
    TOXICMAN --- ---



    Po 25 letech: Péťa, Uzlinka, Jindřiška a Michal
    Jan Hřebejk
    https://twitter.com/JanHrebejk/status/1714301554474323969/photo/1

    SITH
    SITH --- ---
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Terárium z OSB na zimní období. Skla jsem řezala na druhej pokus, ale povedlo se :)
    Vím, je to malý, ale ještěrky jsou už starší a chronicky nemocné, tak už se moc nepohybují.

    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CIERNA_KRVINKA: no skroro jsi se nezmenila, ale ta zed za tebou ma novy stuk :)
    CIERNA_KRVINKA
    CIERNA_KRVINKA --- ---
    Ja viem, to modré ramienko mám naopak. :)

    KULA
    KULA --- ---
    DZANDIS: skluzavka jde přesně, za půl rotace :D
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    BAMBERLOK: za jak dlouho, smíme-li?
    PABLLO
    PABLLO --- ---
    Zámek Mirošovice



    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BAMBERLOK: jsi megadobrá. A moc se mi líbí, jak se ti osvalil a vytvaroval zadek!
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    BAMBERLOK: Změnila sis barvu vlasů! :)
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    Jedno moje malé před a po:)

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Gordon Liu - 36. komnata Shaolinu

    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    Posledních pár dnů jsem se zasekla na pokusech s AI a barvením starých fotek z rodinného fotoalba. Tak kdybyste to někdo chtěl zkusit, tak palette.fm mi dává asi nejlepší výsledky a zde návod, jak to pak upravit:
    World's Best AI to Color B&W Photos... and it's Free!
    https://youtu.be/PO9nv2f0oEw?si=A7grQ3JWp5xo68N0


    Jinak ty krávy - máma mi vyprávěla, že při kolektivizaci jednu zastřelili a druhou odvedli do JZD. Babička říkala, že to bylo dobře, že už to stejně nechtěla, máma mi říkala, že to není pravda, že to bylo hrozné a dodnes si to pamatuje.

    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    JON: to pisou v tom clanku, ja ale koukala na dokument a ted je mi divne, proc to neni v tom clanku. Skoro jako by to byly dve ruzne katastofy.
    JON
    JON --- ---
    SEDELAVLOKALE: afaik ne - proste se ruzny lidi vysrali na ruzny veci a dodelalo se to pres mnoha varovani, aby nekomu neutekly prachy.
    SEDELAVLOKALE
    SEDELAVLOKALE --- ---
    SITH: ted nevim, jestli si to nepletu s necim jinym, ale oni ten sesuv vylozene vyprovokovali, ne? Hrozilo, ze se to utrhne, tak to schvalne napousteli a vypousteli, aby to uz bylo a "rizene", meli to vypocitane napohodicku, realizacni tym se na to sel dokonce podivat nahoru na prehradu, kdyz se to melo uz uz utrhnout, jakoze zazitek....a pak masakr, stali tam a cumeli, jak se to na ne vali. Spletli se o nulu, nebylo to 20 metru, ale 200. Baraky nad hrazi byly bombardovany i kamenim.
    SITH
    SITH --- ---
    Hora se pohnula a zasypala přehradu. Tsunami vysoká 200 metrů zabila dva tisíce lidí - Aktuálně.cz
    https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/prehrada-vajont-katastrofa/r~8da52776667e11eebc030cc47ab5f122/

    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Čerstvá šedesátnice - Elisabeth Shue.

    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Good, Bad and Ugly

    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    THAIGRR:
    XMEDA: koupelny s karmou mají mít dva nezávislý výdechy, protože nic nefunguje 100%. otrav je i dneska stále docela dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam