• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MATT: mno Colorado/Kalifornii bych úplně za vzor nedával, že jim tam zapršelo a nejsou v největším svrabu všech dob neznamená, že to furt není největší obdobnej ekologickej průser vyspělýho světa bez nějaký šance na systémový zlepšení.
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    ILLUZE: ta rusácká kurva se v ní nezapře
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Kdyby někdo váhal, jde o členku dua Tatu vlevo.
    Aktuální stav - v černém kostýmu.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LEENVECKA: To se nevylučuje :)
    MATT
    MATT --- ---
    LEENVECKA: Trochu ano, ale trochu tohle je presne funkce nadrze. Aby poustela vodu ve chvili, kdy do ni nic nenateka a tim padem se vyprazdnovala. Staci vetsi dest a nadrz se zas naplni, viz ta Kalifornie, tam predloni taky vestili apokalypsu.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NELLAS: me spíš trošku děsivý :(
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MATT: Zapomněla jsem samozřejmě zdroj - text je z FB ČT24, fotky jsem si pak dohledávala ještě trochu navíc, přišel mi ten rozdíl svým způsobem fascinující.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    V důsledku vysychání tamní nádrže se ve Španělsku začaly objevovat zbytky kdysi zatopené vesnice Sant Romà de Sau.
    🔸 Ještě před šestnácti lety voda sahala až ke zvonici kostela. Hladina však v strategické zásobárně pitné vody pro padesát kilometrů vzdálenou Barcelonu už několik let vytrvale klesá.
    🔸 Pokud bude tento trend pokračovat zůstane v celém regionu nejvýše 16 % původních zásob vody. Místní se úbytku pitné vody obávají a snaží se omezovat její spotřebu.






    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    SALUT: tyvle, ta asiatka vpravo dostala solidne pres drzku. doufam, ze nebudou prudit nejaky kokoti z meetoo nebo od snehovych vlocek.
    SALUT
    SALUT --- ---
    RUTHLESS
    RUTHLESS --- ---
    HAR4NT: jdi do prdele Lalino. Vzdyt tu uz byl takovej klid... :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---


    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    RSZ
    RSZ --- ---
    HAR4NT: tobě to nevěřím, počkám si, až to zahlásí ducatimonster
    SITH
    SITH --- ---
    Před:


    Po:
    ZCR
    ZCR --- ---
    STARE_CASY: říká se tomu osvětový pud a je to psychologicky podmíněný výraz nenaplněné dětské touhy nosit šatečky a násedného traumatu z násilně navlečených kalhot.
    (mám to taky)
    SITH
    SITH --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FOTKY!!!
    ENDER
    ENDER --- ---
    FRK_R23: Vtipkovat na serveru plnym lidi s nejakou formou autisticky poruchy je obcas obtizny, vid? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam