• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    SITH
    SITH --- ---
    IG vs realita
    NEI
    NEI --- ---
    Vážně všichni reagujete na špatně zareagovanej příspěvek ke komentu k rekonstrukci židle, nebo se mi to jenom zdá?
    ENDER
    ENDER --- ---
    GANBOY: Nerekne. Kolem azbestu je dost komedie... Nebezpeci raka je pri dlouhych expozicich, navic neni azbest jako azbest.
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    GANBOY: jo a to je jeden z duvodu proc se maji tyhle baraky komplet zbourat .. azbest a buhvi jaky dalsi nevyhovujici materialy ... nehlede zkouset zachovavat jak starou budovu 50 let? mi prijde trosku nahlavu ...
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    SALVATOR: tahle rekonstrukce byla solidní průser (a bude) obložení plný azbestu a experti to na začátku demontovali bez toho že by třeba natáhli síť proti prachu, když sem viděl v německu jak demontujou podobnej barák tak byl obalenej v kondomu + co 30metrů byla stříkačka a jela se vodní stěna aby fakt ten prach nikam nelítal.
    V praze se musela napřed rozjet flame diskuze na facebooku a pak se tomu snad věnovala i čt…

    Každopadně radsi ani nedomejšlim kolikrát díky tomu doktor řekne “gratuluju, máte rakovinu” :/
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    V3S: Ta příhrada měla svoje kouzlo plus ta celá zástavba.
    V3S
    V3S --- ---
    BOYLER: chvilku jsem u bulhara bydlel, tak jsem pogooglil a musim se podelit ;)





    z druhe strany



    z filmu O tramvajich a lidech (1958)



    streetview 2019



    src:
    Kde se vzal na Žižkově Bulhar? | Retrospektiva | Praha 3
    https://www.praha3.cz/aktualne-z-trojky/zpravy/retrospektiva/kde-se-vzal-na-zizkove-bulhar-n1128398.htm
    O lidech a tramvajích | u Bulhara | Filmová místa.cz
    https://www.filmovamista.cz/2710-O-lidech-a-tramvajich?zaber=32104
    Tramvaje v České republice
    https://www.facebook.com/Tram.vcr

    jako bonus davam podjezd o kus dal v husitske, kam ty koleje doleva pokracovaly ... vykoukla tam na me segra vejtrasky - espetka :)
    https://i.imgur.com/MiW0leA.png
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    GHOSTDOG: Ta nevyhovující podoba celého železničního komplexu okolo Smícháče potřebovala rekonstrukci jako sůl.
    Po celé opravě pak budou ještě samostatně opravované dva železniční smíchovské mosty směrem na Výtoň.

    Každopádně SmRad včetně nového akvárka v Radotíně byl předvoj této monstrreko.

    Masaryčku čeká to samé a celý plac v oblasti Masaryčka-Muzeum HMP-1. Pluku-U Bulhara bude zastavěn.

    Doba jde vpřed a nejvíc bolí to s čím jsme byli sžiti, ale já třeba nikdy neodpustím zboření Těšnova.

    Mimo zápis ještě připojuji sexy macatej barák u Bulhara,)

    DAVI3D
    DAVI3D --- ---
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    HEJSEK23: Tak o tom žádná, musí to být pěkné na pohled.. jen kamarádka bydlí u krematoria a říkala, že je to občas opravdu nevyvětratelné. Olšana jsou v tomhle "bezpečnější".
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    KAIAFOX: znáš ten pohled? Nejpřísnější je to na dušičky. Tak od třetího patra vejš je ideální pohled na stovky malinkejch světýlek (hořící svíčky na hrobech) po lese
    GHOSTDOG
    GHOSTDOG --- ---
    VYHULENY_UFO: Nadrazi vypadá posledních 10 let co přes něj jezdím furt stejně. Jen zavřeli pizzu v podchodu a nadrazku v patře. Developersky projekty okolo už dav o stojí a nádraží furt čeká. Na druhou stranu nevím, jestli se mám na rekonstrukci těšit. Rekonstrukce nádraží v Radotíně trvala snad rok a ty výluky s ní spojené byly fakt otravné.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Martin Shaw is 79 today

    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    VYHULENY_UFO: vizualizace jak to bude vypadat jsou...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PLOSTENKA: to se vyplati u 120 let staryho cinzaku v centru prahy, nechas obvodovy zdi, vnitrek vylejes betonem a pamatkari jsou spokojeny.

    nicmene jsem byl dneska na smichove a tam se to taky pekne meni. u zenskejch domovu roste novy sidliste, u smichovskyho nadrazi se taky chystaj zmeny, tak sem si udelal par cvaku pro PRED a za par let udelam cvaky PO. Jsem zvedav, co udelaj s nadrazim, tam dycha jeste socrel.





    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    VYHULENY_UFO: Asi si nerozumime. At to klidne zbori kdyz to nevyhovuje, ale postavit neco zvnejsku podobneho, moderni technologii, mohli. Jinak podobne jako B1 (stara centrala dopravniho podniku), tohle taky byl mesice pred demolici pred demolici urbexovy raj.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PLOSTENKA: nekomentuju, protoze sem smirenej s tim, ze svet kolem me se meni. nicmene pro tu budovu nebylo vyuziti, stary kancelarsky budovy a rekonstrukce samotny veze by byla asi nakladna, protoze samej azbest a prostory uzpusobeny pro svuj telekomunikacni ucel.

    nezapominej na to, ze krome veze, spousty kancelarskejch prostor, tam jeste byli tri patra suterenu + protiatomovej kryt.

    [VYHULENY_UFO @ Praha 3 žižkov]

    [VYHULENY_UFO @ Praha 3 žižkov]

    [VYHULENY_UFO @ Praha 3 žižkov]
    PLOSTENKA
    PLOSTENKA --- ---
    VYHULENY_UFO: Hromada betonu tam zustane, jenom bude vypadat jako vsechny ostatni hromady zelezobetonu co jich po svete je. Architektonicka originalita nebo navaznost na predchozi podobu mista nulova.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ELIS: To ano, ale když u nás stavěli YIT Koru na Vinohradský, nikoho už nezajímalo, že když foukne, máš v baráku eau d' krematorium :D.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: vynecham tuny azbestu a tak...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam