• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    VONBONBON
    VONBONBON --- ---
    VONBONBON: S.O.D (Shtuky Officially Done)

    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Tunis

    GONZA223
    GONZA223 --- ---
    VYHULENY_UFO: sympatický a jistě poctivý pán z ještě poctivějších 90.let
    V3S
    V3S --- ---
    VYHULENY_UFO: jsem na radovana udelal takovou resersi ... vykopem byla klekanice 2004, pak reporteri 2010 ... hrozny bahno, nechapu, jak mu nekdo mohl verit nos mezi ocima, ale jako dobrej host pro jiny youtubery a tak, neasi ;)

    Klekánice
    https://youtu.be/EiyFLLbEDJ8?si=ylHnMqVDa8hSy-c_


    pokracovani tu: https://twitter.com/vejtras/status/1752620704892129518
    SMETY
    SMETY --- ---
    MART1NKA: spíš rysy
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    COOLER: Elaboruj prosim. Znam ho Brocast a musi se mu uznat, ze je charismatickej. Ale to ten Japonec od taty taky.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: jasny, chapu, ty si devadesatky nezazil..

    [LUDWIG_ @ Bitcoin - digital peer-to-peer cryptocurrency]
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: ne. je to jen influencer. sral se do oboru, kterýmu vůbec nerozumí, nabral slávu a pak jí zpeněžil. už když jsem viděl, co začal propagovat a jak ho všichni žerou, mi vstávaly vlasy hrůzou na hlavě.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: jo aha tvl ja myslel, ze na ty spodni je jamie lee curtis a je to tak z osumdesatek:))))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    COOLER: spravne, tento clovek je banker, financnik a influencer.
    COOLER
    COOLER --- ---
    VYHULENY_UFO: ten člověk je zkurvenej zloděj, kterej nadělal takový škody, že tohle jeho vyjádření je dost napřesdržku. měl by být zavřenej někde v kanále a ne chodit ještě do médií.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    An Egyptian man taking a selfie with a 2000 years old Roman era portrait of an Egyptian man.

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRK_R23: ne, nestalo, ale děje se to tu pořád dokolečka, někdo přijde a flákne sem fotku bez popisku a ostatní se pak musí doptávat. Už by to mohlo být dávno v záhlaví. Nejde jenom o tebe.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GRANTORINO: No já jsem to reflektoval hned v dalším postu. Tak snad se nic tak hroznýho nestalo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRK_R23: já jeho ne. Už by se konečně mohlo dát do záhlaví, že když sem někdo dává fotku, tak k tomu má napsat aspoň základní info.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    GRANTORINO: Očividně se máte se Sithem v ignore :)

    Foto nahoře vzniklo v roce 1957 na party v Beverly Hills. Na obrázku nahoře vlevo sedí Sophia Loren, nahoře vpravo sedí Jayne Mansfield, tehdy další "blonďatá sexbomba" po Marilyn Monroe. Protože Jayne přišla ke stolu jako poslední host a byla spoře odděná a bez podprsenky, Sophia se neuhlídala a tak vznikla už téměř ikonická fotka.
    V jednom pozdějším rozhovoru Sophie uvedla:

    "Bylo tam celé kino, bylo to neuvěřitelné. A pak přišla Jayne Mansfieldová, ta poslední, která přišla. Pro mě to bylo naprosto úžasné. Přišla přímo ke stolu. Věděla, že se všichni dívají. Posadila se.
    A teď byla sotva... Poslouchej. Podívej se na obrázek. Kde mám oči? Zírám na její bradavky, protože se bojím, že se mi blíží na talíř. V mé tváři je vidět strach. Jsem tak vyděšená, že všechno v jejích šatech praskne – BUM! – a rozlije se po celém stole.

    Foto dole je naaranžovaná dle ikonické fotografie výše hereček ze seriálu Modern Family (Julie Bowen a Sofia Vergara).

    https://nyx.cz/files/000/027/2732487_7998f9ddbded9e410340/original.jpg?name=dgdfg.jpg
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    FRK_R23: co kde jak? Nějaký info? Netuším, kdo má být to druhý a jaký "další fotky jsou taky dobrý"
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    //nevim jestli toho typka nekdo zna, spis pred/po humor pro znalce.

    pred xixoio


    po xixoio
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SITH: Jo kontext jsem mohl doplnit. Díky :)

    Ty další fotky jsou teda taky super :))
    SITH
    SITH --- ---
    FRK_R23: Foto nahoře vzniklo v roce 1957 na party v Beverly Hills. Na obrázku nahoře vlevo sedí Sophia Loren, nahoře vpravo sedí Jayne Mansfield, tehdy další "blonďatá sexbomba" po Marilyn Monroe. Protože Jayne přišla ke stolu jako poslední host a byla spoře odděná a bez podprsenky, Sophia se neuhlídala a tak vznikla už téměř ikonická fotka.
    V jednom pozdějším rozhovoru Sophie uvedla:

    "Bylo tam celé kino, bylo to neuvěřitelné. A pak přišla Jayne Mansfieldová, ta poslední, která přišla. Pro mě to bylo naprosto úžasné. Přišla přímo ke stolu. Věděla, že se všichni dívají. Posadila se.
    A teď byla sotva... Poslouchej. Podívej se na obrázek. Kde mám oči? Zírám na její bradavky, protože se bojím, že se mi blíží na talíř. V mé tváři je vidět strach. Jsem tak vyděšená, že všechno v jejích šatech praskne – BUM! – a rozlije se po celém stole.

    Foto dole je naaranžovaná dle ikonické fotografie výše hereček ze seriálu Modern Family (Julie Bowen a Sofia Vergara).

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam