• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PETEKKA: tj stejne relevantní nazor, jako když by ti vesnicka bábrle rekla "najez se, ses moc hubena". Ono treba tvyma ručičkama by ta bábrle totiž (třeba) nezvládla veškerou práci kolem domu, kterou musí zvladat :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PETEKKA: bodyshaming od matek mě vždycky překvapí, vychováváš takhle i svoje děti?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PETEKKA: ani nevis, co to da za namahu vypadat jako druzi :)
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    PETEKKA: je smutný,že z krásný a roztomilý holčičky vypadne takovýhle hovno..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PETEKKA: neboj, taky tě to čeká.
    ZCR
    ZCR --- ---
    PETEKKA: Vítej do světa.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    JASMINOVA: je smutný, jak se z roztomilých a krásných holčiček staly tlustý, tuctový báby.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    V3S
    V3S --- ---
    SCHWAB: no uplny pred taky ne, ty plastovy okna vpravo mi prijdou i horsi, jak to z nich tece, protoze nejspis neudelali celou novou fasadu (fleky, diry, omlacenej spodek), coz je divny, protoze kdyz uz delaj okna, strechu ... no nejsem zadnej expert ;) ... prijde mi vlastne vcelku mile, jak se ti vlevo pokusili udrzet design tech okenic, ktere mi vlastne moc nedavaji smysl ... nahore i dole jsou okenice stejne siroke, ale dole je okno o pulku sirsi .. zajimal by me i pribeh strechy, kterou delala nejspis ta sama firma ... a designove za me vede opet leva pulka

    (klicenku si posilam sam;)
    CONSTANTINE
    CONSTANTINE --- ---
    Moje dnešní před / během / po v práci. Bylo volněji, tak ksem udělal modřínovej mečík synovi. Ulamovací nůž Milwaukee a cca 4 hodiny práce, nelituju

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    před a po v jednom obrazku

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEI: no, většinou se plakáty dělají mnohem dříve, než expozice. Dřív se na to používaly různé druhy grafiky, teď přibrali AI. jen se to nepodvedlo. Teda plakát se povedl. :D
    MEI
    MEI --- ---
    JAKE_UP:
    KAIAFOX:
    GRANTORINO:
    MAR_TINA:

    Nikdo nezpochybňuje, že to je poděl - je a velký!

    Co by mi ale nešlo do hlavy je, proč někdo používá obrázky vygenerované AI, když má v baráku odpovídající expozici.
    MALATI
    MALATI --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SITH: bojovala statečně až do konce, asi jako Roberto Begnini v La vita è bella :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MEI: připomenu třeba výstavu Tima Burtona v Praze U Kamenného zvonu. Část místností byla jako by člověk byl uvnitř jeho filmu.
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Libovolné science centrum má interiéry vybavené tak, že člověk chvílemi prochází jiným světem a opravdu si tak připadá. Ono by to šlo, kdyby se chtělo.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MEI: byli jsme na řadě atrakcí a splnilo to očekávání. Tohle opravdu není chyba v rodičích, si děláš legraci, ne?
    Třeba takový Mořský svět na Výstavišti jsme absolvovali už dvakrát, muzeum medúz, rozhodně to nebyly vyhozené peníze. Je řada perfektních akcí.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    MEI: Je to asi jako bys zaplatila vstup do bazénu a tam na tebe čekala jímka... Mě tyhle akce třeba nelákájí, ale tohle byl podvod a všichni byli nasraní právem.
    JAKE_UP
    JAKE_UP --- ---
    MEI: Co to je za dementní reakci na zcela očividný poděl? Nejspíš asi nikdo nečekal, že to tam bude tak jako v propagaci (ale proč by nemohlo?), ale takhle markantní rozdíl mezi promem a realitou je prostě sviňárna. Rodiče naštěstí utrácejí svoje peníze, takže je ti po tom hovno, nakolik je to s rozmyslem.
    SITH
    SITH --- ---
    DRAGON: imho ta herečka za pultem se tam snažila velice dobře z té tragédie neudělat ještě větší tragédii. Více info o jejím zaměstnání a feedbacku od rodičů zde:
    Oompa Loompa actor praised for trying to make bleak Willy Wonka experience nice for kids | indy100
    https://www.indy100.com/viral/willy-wonka-glasgow-oompa-loompa

    https://www.vulture.com/article/glasgow-sad-oompa-loompa-interview.html

    MEI
    MEI --- ---
    DRAGON: Přeci si nikdo nemohl myslet, ze tam něco takového najde.

    Rodiče často za děti utrácí naprosto bez rozmyslu, dobra ukázka.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    DRAGON: to nikdo nepochopil. Všechno bude, jen si té paní musíš říct o papírek nebo krystalek...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MALATI: teď sem ještě objevil toto:

    Co si objednáš:


    a co ti přijde z Wishe:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam