• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Zboomerovali jsme :)
    STU
    STU --- ---
    PŘED: Nyx plný lidí kteří se znali, scházeli se, pařili spolu a byli na jedné vlně.
    Po: Nyx plný lidí kteří mají pocit že na ně kde kdo útočí a musí se ke všemu vyjadřovat. Téměř vše je pohoršuje a neumí věci který se jich netýkají přejít s nadhledem.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    BARBARELLA: Jestli ti nedochazi utocnost svy reakce, tak se lepe zamysli. Pokud je to jen snaha udrzet si moralni konverzacni prevahu, tak je to trochu slabej pokus.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    CERNAAMODRA: To je velice podobné tomu, co tvoříš.

    Kdysi jsem koupil ty obaly na vánočním trhu v Dobřichovicích.

    Namísto balícího papíru se dárek vloží do látkové kapsy nebo sáčku a převáže stuhou.

    Je to moc hezký, jenom kvůli ceně oproti papíru se člověku nechce do toho dávat dárky mimo rodinu.
    Nicméně kdybych taky dostal dárek v látce, tak je to vlastně jedno, jenom taková výměna. :-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    MAR_TINA: AI ne, ta fotka obíhá ženský weby už těch pět let. To se AI na takový pivoviny nepoužívalo
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    R_U_SIRIOUS: asi uplne nevim co ke obal na darek... Siju jen tyhle kapsicky na zip v ruznych velikostech, občas tasky a za covidu jsem nasila par stovek rousek:-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    CERNAAMODRA: To je úplně skvělý. Šiješ třeba obaly/ sáčky na dárky?
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Můj nejnovější koníček. Ráda šiju a člověk vidí celkem rychle výsledek svý práce, což je fakt příjemný, protože v práci vidím většinou výsledek až za několik týdnů až let.

    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    LUSINDA: no spíš si myslim, že se oblékly tak, aby vypadaly jako na fotografii z mládí, takže je možný, že takhle normálně nevypadají :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TRISMEGISTOS: seš opět útočnej, takže pa :)
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    BARBARELLA: třeba to myslela tak, že všechny vypadají jak dojičky od krav a žádná super úspěšně .......za mě jsou to sympatický baby
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    BARBARELLA: jasne.. a ja ti vecne rikam, ze ptat se na to jak vychovava nebo nevychovava svoje deti je mimo. stejne jako tvoje manevrovani.. ty polozena otazko
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PETEKKA: tj stejne relevantní nazor, jako když by ti vesnicka bábrle rekla "najez se, ses moc hubena". Ono treba tvyma ručičkama by ta bábrle totiž (třeba) nezvládla veškerou práci kolem domu, kterou musí zvladat :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TRISMEGISTOS: vzhledem k tvý útočný odpovědi mě nepřekvapuje, že v tom čteš tohle. věcně popisuji, že se jedná o body shaming a pouze pokládám otázku, jestli takto vychovává svoje děti - není tam ani zmínka o tom, že si to myslím a není tam ani napsáno, že to tak je. pouze se ptám. neurážím jí a ani nehodnotím její výchovu a už vůbec ne to, jaká je matka, takže se směrem ke měn prosím uklidni a nepodsouvej mi tu svoje domněnky.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    BARBARELLA: ve svejch dementnich utocnejch predpokladech. nastval te nejakej prispevek, dobry... ale kdo je nebo neni jaka matka do toho netahej.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TRISMEGISTOS: v čem?
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    BARBARELLA: heh, brzdi
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PETEKKA: bodyshaming od matek mě vždycky překvapí, vychováváš takhle i svoje děti?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PETEKKA: ani nevis, co to da za namahu vypadat jako druzi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam