• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TRISMEGISTOS: vzhledem k tvý útočný odpovědi mě nepřekvapuje, že v tom čteš tohle. věcně popisuji, že se jedná o body shaming a pouze pokládám otázku, jestli takto vychovává svoje děti - není tam ani zmínka o tom, že si to myslím a není tam ani napsáno, že to tak je. pouze se ptám. neurážím jí a ani nehodnotím její výchovu a už vůbec ne to, jaká je matka, takže se směrem ke měn prosím uklidni a nepodsouvej mi tu svoje domněnky.
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    BARBARELLA: ve svejch dementnich utocnejch predpokladech. nastval te nejakej prispevek, dobry... ale kdo je nebo neni jaka matka do toho netahej.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    TRISMEGISTOS: v čem?
    TRISMEGISTOS
    TRISMEGISTOS --- ---
    BARBARELLA: heh, brzdi
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    PETEKKA: bodyshaming od matek mě vždycky překvapí, vychováváš takhle i svoje děti?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PETEKKA: ani nevis, co to da za namahu vypadat jako druzi :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VON_GILOTINE: si myslím, že je to fejk. V lepším případě 5 náhodných žen správného věku a mají atributy jako na starší fotce, abysme tomu věřili. V horším AI celé.
    FINSON
    FINSON --- ---
    Mně se ta bába úplně napravo docela normálně líbí - a ty ostatní mě nijak neurážejí. Smutný by mi přišlo spíš to, kdyby na té fotce po letech třeba nebyly všechny, takhle to vypadá na celoživotní přátelství, už jenom to je imho vcelku netuctové...
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Cely tyhle vubec ne falesny na oko internet fotky like-grab dojmi-se, jsou fakt otresnej vydlaboduchej fenomen
    8Z4S
    8Z4S --- ---
    PETEKKA: je smutný,že z krásný a roztomilý holčičky vypadne takovýhle hovno..
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PETEKKA: neboj, taky tě to čeká.
    ZCR
    ZCR --- ---
    PETEKKA: Vítej do světa.
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    JASMINOVA: je smutný, jak se z roztomilých a krásných holčiček staly tlustý, tuctový báby.
    JASMINOVA
    JASMINOVA --- ---
    V3S
    V3S --- ---
    SCHWAB: no uplny pred taky ne, ty plastovy okna vpravo mi prijdou i horsi, jak to z nich tece, protoze nejspis neudelali celou novou fasadu (fleky, diry, omlacenej spodek), coz je divny, protoze kdyz uz delaj okna, strechu ... no nejsem zadnej expert ;) ... prijde mi vlastne vcelku mile, jak se ti vlevo pokusili udrzet design tech okenic, ktere mi vlastne moc nedavaji smysl ... nahore i dole jsou okenice stejne siroke, ale dole je okno o pulku sirsi .. zajimal by me i pribeh strechy, kterou delala nejspis ta sama firma ... a designove za me vede opet leva pulka

    (klicenku si posilam sam;)
    CONSTANTINE
    CONSTANTINE --- ---
    Moje dnešní před / během / po v práci. Bylo volněji, tak ksem udělal modřínovej mečík synovi. Ulamovací nůž Milwaukee a cca 4 hodiny práce, nelituju

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    před a po v jednom obrazku

    EZOUN
    EZOUN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam