• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    ANABEL_LEE: a myslíš, že to stihlo narůst? a nás v podšumaví začaly krávy k senu přižvykovat první výhonky, ale že by už někde bylo dostatek hmoty na sekání??? Třeba jo, ale moc se mi to nezdá...sice tam má na celý louce jen jeden balík, ale na kolik by ho přišel a proč by to někdo dělal, když po hubený zimě je sena všude přebytek, docela by mě tenhle příběh taky zajímal
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    NOXIUS: to bude asi spis na senaz, nevypada to proschle, jako proc ne, u nas uz taky metaji psarky
    KORAL
    KORAL --- ---
    LEMRICKA: uvedl/a by jsi zdroj prosím? Přiznám se, že tohle mě zaskočilo a to jsem ze šumavy, kde ten sníh napadl. Díky
    ZCR
    ZCR --- ---
    NOXIUS: podle kalendáře ano, v tom je jaksi ten vtip, resp. v tom je ta potíž, resp. průser.
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ZCR: myslel som rok na tom prvom obrazku. Je to dosť priskoro nato aby sa kosilo a nazož aby sa balikovalo seno.
    ZCR
    ZCR --- ---
    NOXIUS: vylezte z toho sklepa, Donalde, o dost přicházíte
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    LEMRICKA: Tam si asi pomylili roky ne ? Alebo je to komplet fejk.
    LEMRICKA
    LEMRICKA --- ---
    Počasí blázní

    IVNA
    IVNA --- ---
    MALATI: To je osobní přeměna obýváku nebo je k tomu nějaká omáčka?
    MALATI
    MALATI --- ---
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SITH: Jako solidní přestavba díky tomu, jak pracovala s tím torzem, ale nejbližší okolí k Černýmu koni čekají ještě velké plány, jelikož ta zelená plocha za Toyotou tam asi dlouho nevydrží,))
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Úplné před nemám, když hala byla ještě v původním stavu.
    U tohodle projektu mi celkem cvakala prdel. Klient chtěl bambilion instalací v samonosný konstrukci, informace přicházeli postupně.
    Bylo to strašný psycho, ale měla jsme obří štěstí na člověka, co to vařil a dalo se s ním perfektně domluvit.
    SITH
    SITH --- ---
    jedno před jako vizuál a druhé po jako realita :)

    ZCR
    ZCR --- ---
    LEENVECKA: věř mi, že to je lepší varianta, než když člověk zjišťuje, co všechno bylo vyhozeno bez jeho vědomí/proti jeho vůli
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    LEENVECKA: My uz vacsinu veci presli. Toto bola posledna cast v byte. Este ostavaju minimalne 3 mensie skrine v dielni. (A nebyt u toho vcera ujo, tak leti tych veci vyrazne viac.)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    SHARKIE: nas takhle ted ceka puda a sklep a vubec celej barak ... mamka taky nechtela nic vyhazovat a ted kdyz umrela tak poleti tak odhadem 80% veci z pudy a tak 30% ze zbytku :/
    SHARKIE
    SHARKIE --- ---
    Ocova skriňa (nielen) s náradím. Kým žil, tak ju nedovolil prebrať. Dnes sme nad ňou s jeho bratom strávili 7 hodín a ja budem zajtra ešte pokračovať s ďalšími vecami odloženými bokom. Niečo si vzal ujo, niečo ja, niečo sme nechali mame v byte, keď bude treba. A dosť vecí sa vyhodilo.

    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Trochu tady poflexim s mejma repasema...

    IF_
    IF_ --- ---
    Rekonstrukce balkonu po prosincovem ataku od neci rachejtle.

    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    RICARDERON: je vidět, že to dnes mají stejně jako za korejské války... už dva roky stejnou košili, jenom si vyměnili místa na fotce :)

    Alan Alda Reunites with MASH Costar Mike Farrell for 50th Anniversary
    https://people.com/tv/alan-alda-reunites-mash-costar-mike-farrell-50th-anniversary/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam