• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    VDFLAT
    VDFLAT --- ---
    MATHEA: Respekt! Mas k tomu nejaky Fejsbuky, kde se to da sledovat?
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    MATHEA:
    Tyjo, krása. Musíš mit nezmernou trpělivost.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MATHEA: Zvořátlo asi začnu používat...
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Dovolim si opet jedno zvoratlo ze sve zhnouci zahradky

    NJAL
    NJAL --- ---
    Cowley, kdyz byl jeste pochuzkarem ;-)
    CAROLIAN
    CAROLIAN --- ---
    SMETY: jestli se nemýlím, tak je to ten, co si dává transfuze krve vlastního syna... to mi přijde hodně humus... používat děti na omlazování gerontů.
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    SMETY: ja se tesil na naky experimentalni vysledky kmenovych bunek, ktery financuje, a byl tedy zklamanej. Ale nikomu moc neskodi, tak at si dela co chce, vid :)

    Jen by me zajimalo, jestli tech 10 let zivota v duchodu navic bude stat za tech 50 let striktniho rezimu.

    Ukaze cas :)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Naše domácí před a po:

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BEEBLEBROX: to mě těší, vidět takhle Rhodos zarostlej :)
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Jedno řecký před a po

    ZCR
    ZCR --- ---
    SMETY: já ne, tenhle typ totálně sebestředných pošuků s narušeným vztahem k realitě spíš spláchne do kanálu prostředky, které by jinak mohly jít na něco skutečně užitečného - pokud mu teda nakonec z té kognitivní disonance nehrábne nějak destruktivně
    SMETY
    SMETY --- ---
    ELIS: za mě naprosto super.

    Zkouší to na sobě. Excentrickej milionář. As u nej z toho hovno bude, ale nějaký výsledky časem s časem donese.

    Jak ti první co chtěli létat, potápět se atd…

    Fakt super.

    Taky by mohl kupovat kuřata, media, sociální sítě, šířit Rusky narativy a nevypinat Rusakům Starlink.

    Já tomuhle fandím.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PALEONTOLOG: Hello my Baby (Ladysmith Black Mambazo) ♩ ♪ ♫ ♬ ♩ ♪ ♫ ♬ ♩ ♪ ♫ ♬
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ELIZHANNAH: sice tvrdí, že si je nebarví, ale přece jen barví, jenom nějakými "bylinnými extrakty", což klidně může být henna plus indigo, aby to nechytalo tolik do zrzava atd.

    "The hair on his head is “not dyed,” Johnson says, but he does use a “gray-hair-reversal concoction” which includes “an herbal extract” that colors the hair a darkish brown."
    Bryan Johnson's Quest For Immortality | TIME
    https://time.com/6315607/bryan-johnsons-quest-for-immortality/
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    DA_NIELA: imho prostě barva na vlasy...
    ARAON
    ARAON --- ---
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELIS: Da se rici - zhubnul. :-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    nechce mu nekdo poslat na facebook nebo tiktok zpravu, ze omladne, kdyz bude pichat svoji matku?
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Nedavno jsem koukal na podcast s nim a je to regulerni magor, kterej ma dost penez na to, aby si vytvoril svuj vlastni svet. Takovej ten co musi mit vsechno nalajnovany a kdyby z te cesty mel sejit, tak chytne hysterak. Neschopnej kompromisu a tedy i mezilidskych vztahu.

    Ale je to docela zajimave...
    The Man Thats Ageing Backwards: “I Was 45, I’m Now 18!” - Bryan Johnson
    https://youtu.be/1yfoonW1InE?si=aeuDQW03D2NRx2fS
    ELIS
    ELIS --- ---
    TEKKET: No jo, je to on.
    an Johnson is a 45-year-old multi-millionaire who is attempting to slow down his aging process. His latest venture involves getting blood plasma from his 17-year-old son, Bloomberg reported. Johnson also gave blood to his own father, completing the trigenerational-blood exchange.
    TEKKET
    TEKKET --- ---
    ELIS: to je ten, co si dával infuze krve svého syna?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam