• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    ANNIKA: Souhlas, gauc je horsi. Do auta jsem koupila potahy, ktere kdyz kamaradky dite/neci pes zasvini, sundam, vyperu a je klid. Gauc je jina liga (neumim zhotovit potah, ja jsem rada ze prisiju knoflik). Tam se chodi drapat, blejt, to neubranis.
    DIVER
    DIVER --- ---
    kdyby jenom děti, ale kočky! jedna drápe, druhá chčije. byly naštvaný, když jsem všechno cenný, pochcáníhodný a ke drápání zavřel do jednoho pokoje. radši ať mi to děti třikrát poserou, než aby to kocour jednou pochcal :)
    DELVIT
    DELVIT --- ---
    JAFRA: Ah, to je krása :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    gauč? to je ta věc pod dekami?
    VERCA_ZABA
    VERCA_ZABA --- ---
    ANNIKA: kdyby za mesic:) Mne přijde, že čistý gauč je pro děti a zvěř stejný magnet jako umyty auto pro déšť. Aneb vytepujeme gauč a nejlépe ještě ten den tam děti vykydnou jogurt, utřou si hubu od kečupu, kočka se vybleje apod
    ANNIKA
    ANNIKA --- ---
    Náš gauč taky vždycky vypadá úplně na blití, je to proto, že jakmile se něco vylije, i čistá voda, zůstane tmavý obrys mapy, jak kdyby se tam dělo kdovíco. Děti jsou výkonný, takže to vyčistím a za měsíc to vypadá zas jak pritahnuty ze smetaku. Už na to kašlu, koupila jsem si vlastní tepovac, čas od času vyčistím a za hodinu je gauč jak novej.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    VON_GILOTINE: no nevím, jakože když mi v čase děti zakydají auto nebo pes zachlupatí a všelijak se ušpiní, tak si ho nemůžu nechat vyčistit, ale musím jezdit několik let v bordelu než to půjde do šrotu, jinak je to pro někoho snobárna? asi ne hele...
    JAFRA
    JAFRA --- ---
    3 roky v procesu,vsechno znova...

    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MATEEJ: a už to víme i na nyxu :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    SALVATOR: vsak nic tak extremniho netvrdim. Ale je dobre ze na to upozornujete.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    VON_GILOTINE: Ono to má víc stránek, jak píše ZSIS. Další třeba je, že když pečuješ o věc, která ti má sloužit, může ti pak sloužit o to dýl.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    nemyslim si ze je moc naskodu rozlysovat mezi lidmi kteri lapaji po dechu kdyz si na jejich kapotu sedne moucha a temi, kteri si parkrat do roka vysajou auto aby se netopili ve srackach.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MATEEJ: miluju lidi co si lestenim veci ktera ti ma slouzit potvrzujou ze jsou lepsolidmi prave tim ze sami slouzi autu. Skvely filtr na debily
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MATEEJ: tak k ní auto dát nemůžu, dostala bych příplatky dva, když jí rozhodilo i takové normální zašpinění
    JON
    JON --- ---
    MATEEJ: nemel bys odkaz na pani? Ptam se pro kamarada.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Manželka mě upozornila, že paní, ke které jsme loni dali vyčistit auto, použila před/po fotky našeho vozu jako svoji čerstvou reklamu v místní FB sousedské skupině. Zřejmě to bylo to nejstrašnější, s čím se loni setkala, takže ten rozdíl nejlíp vynikne. Vybavuji si, že chtěla příplatek (který jsem jí bez řečí vyplatili).

    Aspoň že to tam dala anonymně, takže jak velká jsme prasata, víme jenom my a ona.

    441523074-2404007373136764-4488219677071285416-n444765405-2404007409803427-6621566311428865343-n

    444456960-2404007469803421-5992511928164007216-n441499261-2404007493136752-3985589113352147561-n
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    MOIRAIN: 50.1081522N, 14.4393239E
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    ono to vlastně patří tady, ikdyž jsem to nefotil se záměrem to dávat na Nyx. Takže jedno "hovinkove" pred a po :-)
    2024-04-20-11-33-33
    2024-04-25-15-57-53
    CDR
    CDR --- ---
    GUMBA: to je vojenská, nebo ocelové šedá? :3
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Po delší době jsem viděl relativně příčetně provedené zateplení, jeden konec paneláku ještě před, druhý konec už je po.
    Obligátní antracit RAL 7016 je obligátní :)



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam