• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BULKA1PŘED A PO
    PŘED A PO


    DISKUZE URČENÁ POUZE PRO PŘÍSPĚVKY U KTERÝCH JE SKUTEČNĚ VIDĚT PŘED A PO
    (fotky, videa, gify, odkazy atd...)
    PRAVIDLA KLUBU:
    Komentáře k fotkám jsou povolený, ale jen v určité míře. Poznámky typu, super, skvělý, hnusný atd. vyjadřujte prosím jen svými palci. V případě, že chcete rozvinout debatu k danému příspěvku, okopírujte ho a využijte této spřízněné DISKUZE: [ PŘED A PO - debata a komentáře ]
    Vyřizování osobních účtu, nadávky a jiné podobné příspěvky jsou v klubu přísně zakázaný, budou okamžitě smazaný!
    rozbalit záhlaví
    CRAZY_IVAN
    CRAZY_IVAN --- ---
    MATEEJ: a už to víme i na nyxu :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MATEEJ: miluju lidi co si lestenim veci ktera ti ma slouzit potvrzujou ze jsou lepsolidmi prave tim ze sami slouzi autu. Skvely filtr na debily
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MATEEJ: tak k ní auto dát nemůžu, dostala bych příplatky dva, když jí rozhodilo i takové normální zašpinění
    JON
    JON --- ---
    MATEEJ: nemel bys odkaz na pani? Ptam se pro kamarada.
    MATEEJ
    MATEEJ --- ---
    Manželka mě upozornila, že paní, ke které jsme loni dali vyčistit auto, použila před/po fotky našeho vozu jako svoji čerstvou reklamu v místní FB sousedské skupině. Zřejmě to bylo to nejstrašnější, s čím se loni setkala, takže ten rozdíl nejlíp vynikne. Vybavuji si, že chtěla příplatek (který jsem jí bez řečí vyplatili).

    Aspoň že to tam dala anonymně, takže jak velká jsme prasata, víme jenom my a ona.

    441523074-2404007373136764-4488219677071285416-n444765405-2404007409803427-6621566311428865343-n

    444456960-2404007469803421-5992511928164007216-n441499261-2404007493136752-3985589113352147561-n
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    MOIRAIN: 50.1081522N, 14.4393239E
    SICKBOY4000
    SICKBOY4000 --- ---
    ono to vlastně patří tady, ikdyž jsem to nefotil se záměrem to dávat na Nyx. Takže jedno "hovinkove" pred a po :-)
    2024-04-20-11-33-33
    2024-04-25-15-57-53
    CDR
    CDR --- ---
    GUMBA: to je vojenská, nebo ocelové šedá? :3
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Po delší době jsem viděl relativně příčetně provedené zateplení, jeden konec paneláku ještě před, druhý konec už je po.
    Obligátní antracit RAL 7016 je obligátní :)



    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    ANTONIN: Tady se doufá, že se svah nehne, nebo je to nějak posichrovaný?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Tvl ted mam strasnou chut zkusit neco vydlazdit nebo ohranicit kamennou zidkou:D ta terasovita zahrada je super!😍
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANTONIN: Dík za tip, to se bude hodit, až vyhořim.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SALVATOR: néé, staci mit s kym držet tempo, koukat pod ruce, tejden dva, udělají se ti mozoly a sypeš taky 10m2. To zvladne každej kdyz zjistis jak na to. Mě to pak spis nebaví, tohle je tak nak idealni velikost. Kdyz pak nekdo dela jen dlazby a bouchaji cele namesti apd, to obdivuju. To musi bejt na palici. Ale jsou v tom dobry penize…
    FINSON
    FINSON --- ---
    ANTONIN: Tuhle zídku jsem už na nějaké fotce určitě viděl někde mimo Nyx, a kolem bylo plno chvály :-)
    Mně to přijde naprosto unreal, já si rovně nepřeskládal ani 2,5 x 4 metry plochu za bránou z žulových kostek u chalupy :-)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANTONIN: Tak tím to je. Sem ajťáckej gádžo.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Zahrada v Orlickych Horach, 100% naturál ;) žádný betony, jen kámen.

    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    SALVATOR: kdyz se tim chces živit musis položit idealne 10m2 za den. Na tohle jsou mistři cikáni, znam frajery ktery nabouchají i 20m2 za den, v kvalitě.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Jedna s větších realizací, oprava hraniční zdi na suchou skladbu, nedaleko Volyňe.

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ANTONIN: Tak to tě fakt obdivuju. Dělal sem sezení cca 1,5x1,5 metru, divokou mozaiku z žulovejch odseků a trvalo mi to snad tři měsíce. Myslel sem, že z toho vyrostu. Poradna, měl sem čas jen po práci a 9 víkendech a ani to ne zdaleka vždycky, ale stejně.
    ANTONIN
    ANTONIN --- ---
    Jedna s menších realizací. Dlazba s odseků Hlinské žuly.

    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    ALENNAI: kde to je?
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ALENNAI: hm, to mi pripomina nadrz hracholusky - vymenu mostovky. jako bonus injektovali pilire z licoveho zdiva a zakladky. pri zkouskach se voda ztracela, takze injektaz je k hovnu a jako bonus skoncilo prvorepublikovy licovy zdivo z poledovyho granitu ochcany snurami iinjektazni smesi. tldr, 30m pilire vypadaj stejne jako tahle zidka
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    ALENNAI: matlali to tam desnym zpusobem, koukala jsem na ne skoro kazdy den:-(
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Odložím si "povedený" kousek u nás v Holešovicích.
    Zídka byla ve špatným stavu. Krycí desky byli sem tam maličko dolomený, ale kontinuální.
    Osobně jsem dlouho neviděla víc vykvetlou zeď. Totalně doťapaný technologický postup. Fakt mě to mrzí, protože hezkejch cihlovejch zídek a plotů strašně ubývá.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam