LEENVECKA: jako takhle, mně se to zobrazilo na FB a pokud si dobře pamatuji, bylo to líčení na svatbu, ot je do společenských šatů, kde budou všichni hodně nalíčení a paní to tak chtěla! Tak nechápu, co tady kolem toho děláte za tanečky. Paní to tak chtěla, hodně výrazné oči. Koho přesně zajímá, co si myslíš ty, že jí chceš naordinovat francouzské líčení? Schvalně...blablabla... tvl. Paní si nešla kupovat noviny do trafiky...