ARGANNAH: to je neuvěřitelný, výjmečnej moment na nyxu (asi něco se sluncem) kdy všichni skoro sbrově dotyčnou podpoří, vyjádří respekt a tak dále a pak seš tu ty, který má defaultně nastavenej mód absolutní asociální vopruz a lidi za to zjebe
ty musíš mít příšerně smutnej život