úvod
témata
události
tržiště
diskuze
nástěnka
přihlásit
přezdívka
heslo
přihlásit heslem
přihlásit přes passkey
pamatuj si mě
registrace
ztracené heslo?
PŘED A PO
ANTICLOVEK
---
---
14:09:52 25.6.2026
1 odpověď
+18
nefetovat je jednoduchý, prostě nefetuješ neasi
NELLAS
---
---
12:57:37 25.6.2026
+3
KAIAFOX
: Ten je pro ty líné, co nechcou přestat žrát.
/sarkasmus
KAIAFOX
---
---
11:58:24 25.6.2026
1 odpověď
JAKE_UP
: Jo, vždyť je to tak jednoduchý.. a proto máme Ozempic, viď? 🤦
JAKE_UP
---
---
11:25:22 25.6.2026
-11
AXTHEB
: To protože je dělaná jen na tlustých lidech.
ARGANNAH
---
---
11:14:40 25.6.2026
1 odpověď
+73
Nechte ji bejt tyvoe, každá hubnoucí ženská tyhle statistiky zná, i ty hemzy "ale vždyť je to snadný", přišla se pochlubit a ne si říct o expertní radu. Držme jí palce a pojďme od toho, ať nemusí litovat, že to sem dala
AXTHEB
---
---
9:05:02 25.6.2026
1 odpověď
+5
JAKE_UP
: Statistika tvůj postoj úplně nepodporuje.
JAKE_UP
---
---
8:45:53 25.6.2026
2 odpovědi
-6
AXTHEB
: Příjímat míň než vydávat není zase tak nesnadně trvale udržitelná rutina. Ani raketová věda.
SIMSALABIM
---
---
8:03:56 25.6.2026
+2
PIPSKIOVA
: Klobou dolu pred tebou! Ted jeste v ramci pred a po to chce ty kalhoty presit na dve sukne ;))
VERSONNENHEIT
---
---
7:37:18 25.6.2026
+20
PIPSKIOVA
: nalevo vidím strhanou skoro důchodkyni, napravo mladistvou atraktivní ženu ;)
PIPSKIOVA
---
---
20:20:27 24.6.2026
1 odpověď
+2
AXTHEB
: ju, je :)
VERSONNENHEIT
: 35. A cool to videt cizima ocima, bo me osobne prinde ze v obliceji vypadam starší teď (predpokladam ze je to tim ze najednou vidim vrasky co byly driv vyplneny tukem a ne tak prominentní, plus ta povolena kuze a hlavně volátko co zbylo po zmizelých bradách)
LUSINDA
---
---
19:32:43 24.6.2026
+3
AXTHEB
: ono není hezké na to úplně poukazovat. Tady jsem taky od různých lidí četla """počkejte jak bude vypadat za pár let""" koukám na příběhy z olivovy léčebny a je fakt hezký vidět ten progres.....a hezčí je spíš ta slovy podpůrná cesta.
VERSONNENHEIT
---
---
19:23:07 24.6.2026
1 odpověď
+7
PIPSKIOVA
: To je masakr. Kolik ti je? Na tý fotce nalevo vypadáš klidně na 45+, napravo na 30+...
AXTHEB
---
---
19:10:46 24.6.2026
-1
WRNQ
: Ano. Je možné, že to těžké nebude, ale vzhledem k tomu jak běžný a dobře popsaný problém jojo efekt je nemám problém to takhle formulovat.
KOUDY
---
---
19:09:37 24.6.2026
1 odpověď
+7
Kdyz je clovek tlustej ze se mu i blbe dejcha a chodi do schodu a podari se mu nejak udrzitelne a ne moc rychle zhubnout..tak se to imho stane i diky uplnemu prekopani zivotniho stylu a takovej clovek uz si tu hubenejsi vahu vetsinou udrzi, protoze vi jakej zivotni nekomfort ta obezita byla..(mluvim z vlastni zkusenosti, ale tak nejak bych si tipnul ze to muze fungovat i obecne)..
WRNQ
---
---
19:06:49 24.6.2026
1 odpověď
+11
AXTHEB
: Zajímavý, jak si jsi jistej prožíváním a fungováním někoho úplně cizího.
Ono třeba může být stejně jasné, že to vůbec těžký nebude.
AXTHEB
---
---
18:55:48 24.6.2026
4 odpovědi
±0
PIPSKIOVA
: Hustý. Je ti jasné, že to opravdu těžké je teď před tebou? Protože po tomhle si najít trvale udržitelnou rutinu co tě na té nové váze udrží fakt není snadné. (Já tohle znám obráceně, musím se snažit abych nebyl tak hubenej, že mě to omezuje ve fungování.)
ELIS
---
---
18:08:56 24.6.2026
+4
PIPSKIOVA
: Super. Vizuálně jsi omládla o dvacet let.
JONEZ1
---
---
16:07:35 24.6.2026
+19
Katka Švagrová
- rybářka / muškařka; vítězka soutěží v muškaření :-)
cca 1,5 roku x cca 35 let, fotky z
IG
katka_svagrova-727360882_18607926403004857_3674367564240722580_n.jpg
katka_svagrova-728162689_18607926439004857_6400746050541954676_n.jpg
HUGH_BOYLAN
---
---
14:09:58 24.6.2026
+2
PIPSKIOVA
: Hodně dobře ty!
LUCIEN
---
---
13:28:50 24.6.2026
+1
Respekt!
<<
<
automatické načítání
>
>>
Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam