• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARBARDUCHAkeramika
    KAAKA
    KAAKA --- ---
    neporadili byste mi tady, čím bych mohla slepit víčko ixingové čajové konvičky? (lom je hladký)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    nejaky fotky? :)
    JESTERKA_NA_ZDI
    JESTERKA_NA_ZDI --- ---
    já tam byla letos poprvé, vedle úplných skvostů bylo možno vidět i spoustu věcí který bych teda asi ani vidět nemusela. Martin Hadrava tam měl krásný věci a celkově se tam dalo najít asi tak deset prodejců který pálí dřevem (Dančák, Kočíková apod.)všechno krása. taky tam měl věci jeden chlápek co dělá krásný raku - takový velký kusy, vázy, mísy apod. všechno spíš umělecký přeměty. bohužel tak pálilo sluníčko, že jsem byla dost mimo tudíž nezvládla brát vizitky apod. Ale když jsem tam jela čekala jsem, že ta skladba bude trochu jiná. Inu nevadí - i tak je to jedna z mála možností kde natrefit na víc výborných keramiků na jednom místě.
    RAEL
    RAEL --- ---
    Vážení a milý, byl jste někdo v Berouně? Nějaké novinky.
    Petr Toms je zpět a bude mít pravděpodobně přednášku v Náprstkově muzeu o pálení dřevem.

    Taky J. Duchek bude mít výstavu Keramika na hraně u Sedlčan. http://www.keramikaduchek.wz.cz/

    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    BARBARDUCHA:
    RAEL: Super!! Diky moc ;)
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    AELIRENN: nebo origos barvy na porcelan a sklo ale to se musi zazihat asi pri 700stupnu
    RAEL
    RAEL --- ---
    AELIRENN: Prodávají se ve výtvarných potřebách barvy na glazuru/na porcelán. Namaluješ a pak vypálíš v troubě asi na 200 na půl hodinky, nebo tak nějak. Žádné velké složitosti.

    MRWN: Supr. Artefakt vypadá velmi obličejovitě.
    MRWN
    MRWN --- ---
    -jeste par fotek: posledni hlava + takovy maly abstraktni artefakt


    AELIRENN
    AELIRENN --- ---
    Mam takovej priblbej dotaz
    Pokud mam keramickej hrnek z obchodu, ktery uz ma glazuru, muzu na nej dostat nejak rucne malovanej obrazek (treba znova glazura nebo neco na ten zpusob..)??
    RAEL
    RAEL --- ---
    MRWN: Paráda, mám ráda tvůj styl. To nasazení na krk je skvěle vyřešený.
    MRWN
    MRWN --- ---
    zatim posleni vec -jeste cerstva - vcera :)




    MADARLXR
    MADARLXR --- ---
    BARBARDUCHA
    BARBARDUCHA --- ---
    ja odebiram hlinu od typka s lodenic ma tam i vyrobnu, takze v okoli jiste. kdybys potreboval pruser tak i amerika , ale to zavani pokutou
    TWORBO
    TWORBO --- ---
    prosimvas, kde si zadarmo v okoli prahy nadloubat nejakej jil? v jilovem u prahy? ;) potrebuju si s tim vymazat ohniste k vyhni kovarsky...cili zadna extra trida, ale obycejny zluty trochu mastny mazlavy blato...
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    RAEL:
    super....byldim skoro vedle:)))...spíš už nebydlim
    RAEL
    RAEL --- ---
    DADULKA: Na praze 6 skoro na kulaťáku je dílna. V přízemí vedle kavárny Alibi... Nemůžu si vzpomenou jak se to tam jmenuje... Dejvická dílna nebo něco takhle jednoduchýho.
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    YENNEFER:
    VANOCKA:
    supr....díky :-)
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    DADULKA: vyhledej si domy deti a mladeze tam, kde by se ti to libilo, vetsinou delaji i kurzy pro dospele a byva to tam fajn, kamoska taky chodila do karlina a taky spokojena...
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    DADULKA: mě tak ještě napadlo Karlínské spektrum chodila tam kamarádka a moc si to chválila http://www.ddmpraha.cz/index.php?typ_menu=6&id_menu=1&pobocka_=280
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    YENNEFER:
    oki :-)
    P6 by šla...ale tak Dejvice...protože tam bydlí rodiče...ale BH už je fakt dálka...když budu jezdit z práce...
    dobrá by byla P4 nejlépe okolí Lhotky nebo Budějovický...Háje apod určitě ne
    a jako třetí možnost centrum....ale to bude asi drahý....to sem našla na netu a sou to pálky...
    radši bych něco komornějšího :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam