• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BARBARDUCHAkeramika
    rozbalit záhlaví
    ROZTE
    ROZTE --- ---
    MGMBILL: propec, mívaj i dvojky
    MGMBILL
    MGMBILL --- ---
    Ahoj, neprodava nekdo cihly na stavbu pece, skladacky?
    ROLEX
    ROLEX --- ---
    čau, máme na pozemku fakt velkou hromadu jílu, o víkendu to budeme nakládat a v pondělí to bude pryč. Nevím, jestli by vám to někom k něčemu bylo. Kdybyste si někdo chtěli pár kýblů nebo koleček odvézt, stavte se. Velká Chuchle
    ONDRAMATIS
    ONDRAMATIS --- ---
    ROZTE: optimálně Praha a okolí, ale myslím, že jsem schopný ty věci převést i někam dále...
    ROZTE
    ROZTE --- ---
    ONDRAMATIS: jaké město?
    ONDRAMATIS
    ONDRAMATIS --- ---
    Ahoj, nevíte kde by se dala vypálit rozměrnější plastika 160x100 cm, už dlouho potřebuju najít někoho s velkou keramickou pecí, ale zatím se mi nedaří..
    ZUZU
    ZUZU --- ---
    ahoj - sháním někoho, kdo by uměl udělat hodně velkou formu na pečení velikonočního beránka - viz [ ZUZU @ CUKRÁRNA aneb DORTY..peču..pečeš..pečeme..oni pečou.. ]
    ROZTE
    ROZTE --- ---
    Dny čaje a keramiky
    13. - 14.6.2019 Brno, Lužánky

    XV. ročník
    https://dnycajeakeramiky.luzanky.cz/
    BIOH
    BIOH --- ---
    Elektrická pec pro výpal keramiky Rohde TE 200 S + TC 304 - Mladá Boleslav
    https://stroje.bazos.cz/...at/100938996/Elektricka-pec-pro-vypal-keramiky-Rohde-TE-200-S--TC-304.php
    ROZTE
    ROZTE --- ---
    SIMCIIQ
    SIMCIIQ --- ---
    Je tady nekdo, kdo by mi neco vyrobil na zakazku jako vanocni darek prosim?
    Kdyz tak piste do posty prosim.
    YENNEFER
    YENNEFER --- ---
    AMINUS
    AMINUS --- ---
    Mám nějakou neodolatelnou touhu zkusit si, jaká je práce na kruhu... Nemáte někdo nějakej tip na místo a možnosti po Praze? (Praha 4 ideálně) Díky! ;-)
    MVEK
    MVEK --- ---
    Není tu někdo, nebo neznáte někoho, kdo vyrábí třeba i aromalampy? Praskla nám od přehřátí špatnou svíčkou mistička v jedné, tak třeba by někdo byl schopen vyrobit novou. Samozřejmě bych za to něco dal.
    (Praha)
    ROZTE
    ROZTE --- ---
    Máte někdo zkušenost s naked raku? - zajímalo by mě jak se ty nátěrový hmoty jmenují česky - resp čím se to natírá v místních končinách...
    DOUBI
    DOUBI --- ---
    Nabízím kvalitní přenosný model Přerovských strojíren (V létě lze kruh přenést třeba na zahradu, objet s ním pár trhů či workshopů apod. ) Napájení 380 V. Kruh je možné si po domluvě vyzkoušet a vyzvednou v obci Klobuky v Čechách (okres Slaný), popřípadě v Praze. V případě zájmu je možné mne kontaktovat na tel. č. 773741977 či na mailu: doubravka.hajmanova@gmail.com. Cena 7000,-



    ONDRAMATIS
    ONDRAMATIS --- ---
    Ahoj, Zajímal by mě tepelný šok u keramiky. Pracuju na venkovním reliéfu a pálím hlínu na 1150C. Potřebuju maximálně urychlit chladnutí, protože jsem v časovém pressu. Glazované střepy jsem někdy vyndaval už při teplotě nad 120 C a nechal vychladnout venku. Teď mám trochu strach, aby mi vydrzela glazura i za pár let.

    Prosím o názor zda to je velká chyba nebo to keramika skousne a zda to může mít vliv na trvanlivost mozajky.

    Díky
    SAJFA
    SAJFA --- ---
    BIOH: me taky... :-)
    REEFER
    REEFER --- ---
    BIOH: To by me taky zajímalo.
    BIOH
    BIOH --- ---
    Ještě bych mel jeden dotaz, zvažuji pořízení stříkací pistole na glazury, mate nějaké doporučení? Nejlepe s vice nádobkami. Diky.
    SAJFA
    SAJFA --- ---
    BIOH: mam podobny zamer, muzem spojit sily...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam