• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SEEKERPlanet Hong Kong ::
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    JInak podporuji asijskou kinematografii vseho druhu vsude kam prijdu, takze jestli mate zajem nemam problem zridit na Třech Soutěskách (nyx bittorent tracker) sekci "Asian" pro tyhle torrenty, s tim že by se určitě ze začátku přinejmenším nahazovaly jako free leech - vetsi reklama.
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    SEEKER: na kg je cosi s hardsubem a ne tahle verze bohuzel...
    SHINNITCHIKA: nechces se podelit skrze torrent nebo tak? Privatne pres nyxtracker? :-)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    SHINNITCHIKA: emule me moc neber, verejnou nemam, ale mam par portu k dobru...
    SEEKER: ok zkusim to tam...
    SHINNITCHIKA
    SHINNITCHIKA --- ---
    CHE_GUEVARA: Jestli mas verejnou IP zkus emuli. Ja to sehnal pres ni.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    CHE_GUEVARA: na KG to je. Ale já zatím mám větší priority a nic moc ratio...
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    CZECH_M8: no zrovna dneska jsem koukal na hodnocení a recenze, abych věděl, jak moc se po tom mám pídit. tak jsi mi jen potvrdil, že si to mám sehnat nejlépe ihned :)
    CZECH_M8
    CZECH_M8 --- ---
    Už druhý den přemýšlím, co chytrého s nadhledem napsat o CJ7 a.k.a. Cheung Gong 7 hou (http://www.imdb.com/title/tt0940709/), posledním filmu Stephena Chowa.

    Asi nejvýstižnější bude, že jsem u filmu nadhled úplně ztratil a nechal jsem se přirozeně, nenásilně vést. Oproti dvěma předchozím Chowovým filmům (které jediné znám) je CJ7 - kromě toho, že je krapet jinde žánrově - ucelenější, méně exhibicionistický a pečlivěji odvyprávěný. Začátek mi přišel lehce a příjemně wongkarwaiovský a Chowa bych snad ani režisérsky nepoznal, nebýt pár povedených školních scén.

    Vůbec mi nevadilo, že je to film na otřepané téma "chlapec a jeho psík", případně "chudý, poctivý chlapec", "otec a syn" atd., a velkou zásluhu na tom má asi kluk, co hraje hlavní (dětskou) postavu. Tomu jsem věřil úplně všechno.


    Tenhle žánr filmů mě obecně nijak nebere a rychle na něj zapomínám, pokud je vůbec kdy dokoukám, ale tenhle mi přišel kouzelný. Jednoduše pro mě funguje - vtipné scény mi přijdou vtipné, dojemné zase dojemné až bolestně.
    Je to pro mě jeden z filmů, u kterých se, až je zas někdy budu típat do Filmového kvízu, zaseknu na 90 minut.

    Pár dalších screenshotů je tady:
    [ CZECH_M8 @ Filmový kvíz ]
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    náhodou někdo nemá doma:
    From.Beijing.With.Love.1994.DVDRip.XviD-ACF
    a chtěl by se podělit?
    Všechyn torrenty co jsem našel nemají seed :-(
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Leslie má dneska pátý výročí...:-)

    Tak v dobrém zavzpomínejte a pusťe si třeba A Chinese Ghost Story...;-)
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    SHINNITCHIKA: já jsem našel tohle:
    From.Beijing.With.Love.1994.DVDRip.XviD-ACF
    ale nevím jak moc je to zaseedované. no tak se snažme, ať alespoň jeden z nás uspěje...
    SHINNITCHIKA
    SHINNITCHIKA --- ---
    CHE_GUEVARA: Mam, ale nebylo by lepsi to sehnat v cinstine? Vim o jednom stastlivci co to vlastni, tak to z nej snad vymamim.
    CHE_GUEVARA
    CHE_GUEVARA --- ---
    SHINNITCHIKA: Mas to? Nechces to hodit via bittorent na nyxtracker?
    SHINNITCHIKA
    SHINNITCHIKA --- ---
    Gwok chaan Ling Ling Chat (1994) 國產凌凌漆 aka From Beijing With Love



    Directors: Stephen Chow, Lik-Chi Lee

    Takze je to "parodie", v uvozovkach, krve tam tece pekne, na Bonda a velice dobra. Doporucuju!

    ps.
    Sice by se tam nasla nejaka ta hlucha scena, ale celkove je to vynikajici:-)


















    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Hrušínský je fajn, ale co teprv ten Renč! ;-)
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    PIETA: toho mám jen s tim vtipnym dabingem (hrušínský jako sifu!!:)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Vyměním za Mstitele s píšťalou! (-;
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Sekvence gagů, HK humor, Sammo, hopsaduchové, to prostě musím vidět...:-)
    PIETA
    PIETA --- ---
    Close Encounters jsou velmi zábavný, i když občas je to spíš taková sekvence gagů, ale dobrejch.
    SEEKER
    SEEKER --- ---
    přihodím pár fotek z netu, film mám v pravěkém formátu a z media playeru se mi nepodařilo nějak inteligentně udělat screeny.









    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam